Nespokojený Messi je připraven vynutit si odchod! Proč by mohl opustit PSG už v létě?

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Situace Lionela Messiho v PSG je po půl roce prakticky beze změny. Argentinský fotbalista doposud nenašel pohodu na hřišti ani mimo něj, a tak se začíná dost nahlas hovořit o jeho předčasném konci.

Kdo by si pomyslel, že vedle parťáka Neymara a hvězdného Mbappého to bude takové trápení. Lionel Messi uzavřel rok 2021 s jednou jedinou brankou ve francouzské Ligue 1. Herní pohodu hledá marně.

➡️VIDEO: Velkolepá “Katedrála” i moderní Camp Nou! Tohle jsou nové chrámy AC, Interu Milán a Barcelony

Před pár týdny promluvil o Messiho herní nepohodě Luis Suárez (podrobnosti čti zde), teď přišel s dalšími informacemi španělský novinář  Lobo Carrasco. Podle něj je sedminásobný držitel Zlatého míče ochoten vynutit si předčasné ukončení smlouvy.
“Lionel Messi není v Paříži šťastný. Nedaří se mu na hřišti a spokojená není ani jeho rodina, které se stále nepodařilo ve městě usadit,” nastínil novinář situaci.

VIDEO: Skryté gesto srdcaře Součka! Fanoušci jsou nadšeni, Coufal nechápal

“Pokud nepřijde zlepšení, je pravděpodobné, že bude Leo dost vážně přemýšlet o předčasném odchodu. Situaci by mohl zvrátit triumf PSG v Lize mistrů. Bude to pět klíčových měsíců. Myslím si, že je v jeho silách, aby si vynutil ukončení smlouvy. Myslím, že pro něj bude těžké, aby zůstal v klubu celé dva roky,” má jasno Carrasco./**/