Totální zkrat Donnarummy! Za tento kung-fu kop do krku viděl červenou v 10. minutě, vyloučení odmítal

Fotbalisté Paris Saint-Germain si připsali v Ligue 1 sedmé vítězství v řadě, přestože museli odehrát 80 minut v oslabení. Pařížanům zkomplikoval zápas v úvodu Donnarumma, který uviděl červenou kartu za svůj kung-fu zákrok. (video níže)

Vánoční nadílka PRÁVĚ TEĎ U BETANA! 250 FREE SPINŮ + 300 KČ ihned po registraci

Hosté doplatili na špatnou komunikaci mezi obráncem Mukielem a gólmanem Donnarummou. Italský brankář byl kvůli zaváhání a pozdnímu výběhu v souboji s útočníkem domácích Casimirem pozdě a svého soupeře nevybíravě zasáhl do oblasti krku. Rozhodčí neváhal s červenou kartou, a italský reprezentant se po marných protestech odebral do sprch. (video níže)

➡️Patrik Schick je zpátky! Takto český útočník parádně udeřil z první po 10 minutách na hřišti

O výhře oslabených Pařížanů rozhodl ve 23. minutě Kylian Mbappé. Pojistku hostům přidal v závěru ještě Vitinha, který uzavřel skóre na konečných 2:0 pro PSG. (video níže)

Kylian Mbappé rozhodl o vítězi duelu ve 23. minutě přesnou střelou zpoza vápna.