Neymar poodkrývá pravdu! Kvůli komu nešel do Barcy i osobní problémy s Mbappém

Neymar během tohoto týdne šokoval fotbalový svět přesunem do saúdskoarabského Al-Hilalu. Brazilská stár při svém odchodu z evropské scény odolala i návratu do Barcelony. Na jeho konci v Paris Saint-Germain má zřejmě podíl i jeho dlouholetý spoluhráč Kylian Mbappé.

Saúdskoarabská fotbalová liga slaví příchod další velké osobnosti. Hvězdný Neymar se upsal na dva roky třetímu nejlepšímu celku minulého ročníku, který během tohoto léta ulovil například také Saviće, Rúbena Nevese či Koulibalyho.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


Přestup 31letého Brazilce do Al-Hilalu za 90 milionů eur se přitom uskutečnil jen pár dní po navyšujících se spekulacích o jeho návratu do Barcelony nebo dokonce o setrvání v Paříži.

➡️Speciální výhody pro Neymara! Toto je balíček od Al-Hilalu, který Brazilec nedokázal odmítnout

Podle posledních zpráv pak Barcelona o svého bývalého hráče skutečně velmi stála. Prezident Katalánců Laporta se sešel se šéfem PSG Al-Khelaifim, se kterým měl dokonce dosáhnout dohody o finančních záležitostech. Problém však tkvěl v lavičce španělského velkoklubu.
Neymar dal totiž jasně najevo, že se do Katalánska nevrátí za žádných okolností do té doby, dokud bude tým pod vedením Xaviho Hernándeze. I proto zůstává návrat do Barcy nadála jeho velkým snem. Se všemi skutečnostmi z Neymarova tábora přispěchal přestupový expert Fabrizio Romano. Mnohé však naznačil také sám hráč, zejména co se týče jeho vztahu s Kylian Mbappém.

Informace, že se v kabině PSG vytvořilo pnutí mezi ním a hlavní klubovou tváří Kylianem Mbappém prosakovaly do médií s čím dál tím větší kadencí. Francouzský útočník měl být totiž přesvědčen o Neymarově špatné morálce, která pak ovlivňovala i zbytek kádru. S brazilskou hvězdou už tak na hřišti nadále nechtěl spolupracovat. (pokračování níže)
Tyto spekulace posílil právě samotný Brazilec, který na sociálních sítích po svém odchodu do Al-Hilal olajkoval příspěvek citující L’Equpie, že “Mbappé dal před startem minulé sezony vedení klubu jasně najevo, že už s Neymarem nechce být nadále v týmu.” V prakticky ve stejnou chvíli, kdy se potvrzoval přestup brazilského fotbalisty k Saúdům, se pak shodou okolností Mbappé vrátil s úsměvem od ucha k uchu do A-týmu PSG.

Betano nabízí novým uživatelům také 50 spinů ZDARMA a každý den bezplatné zatočení kolem štěstí o další spiny

/**/