Bizarní důvod Messiho nepohody v PSG! Suárez vysvětluje, proč nemá barcelonskou formu

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Lionel Messi, čerstvý držitel Zlatého míče 2021, se dále ve svém novém angažmá hledá. Oproti výkonům v Barceloně jsou stále jeho výkony v PSG hodně za očekáváním.

Argentinská hvězda má za sebou zvláštní rok. Většinu z něj Messi odehrál ve své milované Barceloně, kde táhnul tým, který srážely finanční nesrovnalosti po předchozím prezidentovi klubu. I přes tyto překážky měl Leo oproti většině hráčů Top 5 evropských lig nadstandardní čísla.

➡️Proč se musel opakovat los Ligy mistrů? Nevídané pochybení narušilo regulérnost

Po ligové sezóně přišla Copa America, kde Leo coby kapitán týmu dominoval a dovedl svou zemi k vytoužené mezinárodní trofeji. Před startem sezóny nové ovšem finanční trable Barcelony dohnaly také Messiho, který nemohl kvůli pravidlům La Ligy prodloužit s klubem smlouvu a poprvé v kariéře změnil angažmá.

➡️Důvod Messiho ploužení na hřišti! Takto Pep Guardiola vysvětluje genialitu Argentince

Od jeho přestupu do PSG uplynuly 4 měsíce. Kdo by si myslel, že spolupráce s jeho kamarádem Neymarem a francouzským expresem Mbappém bude šlapat jako hodinky, byl na omylu. Sedminásobný držitel Zlatého míče zatím tápe a hledá herní pohodu, kterou byl fotbalový svět u něj zvyklý vídat v Barceloně.
Nepohody Argentince si všiml třeba deník L’Equipe. “Jakoby Messimu chyběla rychlost a souznění s týmem. Někdy to vypadá, jako by byl od svých spoluhráčů odpojen.”

Messiho situaci se teď pokusil vykreslit jeho bývalý parťák Luis Suárez. “Každý den jsme spolu v kontaktu. Prozradil mi, že když hraje v mrazu, dost trpí. Jinak tomu není ani když nasněží. Musí si zvyknout na to, že oproti Barceloně je v Paříží chladnější počasí. Chce to čas,” popsal Suárez neobvyklý důvod, proč se Messi necítí v optimální pohodě.

Argentinský reprezentant se tak má ještě na co těšit, nejmrazivější měsíce totiž teprve přijdou.

Sleduj zápasy PSG ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
celou Ligue 1 ZDARMA

/**/