VIDEO: Skryté gesto srdcaře Součka! Fanoušci jsou nadšeni, Coufal nechápal

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Tomáš Souček dále upevňuje svou oblíbenost mezi fanoušky West Hamu. Proti Watfordu dal gól, na příznivci Kladivářů však zapůsobil hlavně gestem po třetí brance.

Není to tak dávno, kdy médii kolovalo video, na kterém si Tomáš Souček užívá pozápasovou oslavu s fanoušky, rozdává selfie, přijde i na darování dresu. Jeho počínání ocenili také moderátoři přenosu. Teď si rodák z Havlíčkova Brodu udělal mezi fanoušky další plusový bod (video níže).

Připomínka Součkova pozápasového slavení s fanoušky West Hamu

Zápas s Watfordem mu vyloženě sedl. Český záložník dostal i díky absenci Declana Riceho více prostoru pro ofenzivní úkoly a šlo to znát. Bezchybný výkon korunovaný gólem umocnil na konci 60. minuty.

➡️Hon gigantů započal! Kdo má zájem o Schicka a za kolik je k mání?

Poté, co Noble proměnil pokutový kop a zvýšil na 3:1, vběhl na trávník jeden z diváků. Ten si chtěl zjevně užít dvoubrankové vedení přímo s hráči. Záběry na narušitele byly samozřejmě divákům u televizních obrazovek skryty, a tak se role kameramana chopili přítomní fanoušci, kterým se podařilo natočit pozoruhodný moment.
Narušitel si to namířil přímo k hloučku slavících hráčů West Hamu. Nikdo z nich mu ovšem nevěnoval pozornost, tedy až na jednu výjimku, na Tomáše Součka. Český reprezentant nezaváhal ani sekundu a s fanouškem se o gólovou radost s chutí podělil. To samozřejmě ihned ocenili fanoušci na sociálních sítích.

➡️VIDEO: Velkolepá “Katedrála” i moderní Camp Nou! Tohle jsou nové chrámy AC, Interu Milán a Barcelony

Úsměvná je pak reakce Vladimíra Coufala, který celou situaci zprvu nechápavě pozoruje, pak ale nakonec zaběhne vrátit fanouškovi ztracenou mikinu.

/**/