Popravčí CR7 sťal soupeře 2. hattrickem v řadě! Takto 2x famózně udeřil z přímáku, uzavíral troufalým obloučkem

Tam, kde minulý měsíc skončil, v tom novém začal. Cristiano Ronaldo si v saúdskoarabské lize připsal hattrick ve druhém utkání v řadě. 39letý útočník přitom třígólové představení stihl opět v rozmezí poločasu. (všechny góly najdeš níže)

Vyhraj s Betanem LÍSTKY NA EURO 2024! Registruj se a získej bonus 500 KČ jen za ověření účtu

Al-Nassr si v rámci 26. kola Saudi Professional League smlsnul na dalším soupeři, Ronaldo a spol. se tentokrát vyřádili na Abhě. Debakl řídil právě portugalský útočník, který si připsal podruhé v řadě hattrick. Statistiku si poté zkrášlil ještě 10. asistencí sezony.

Cristiano Ronaldo otevřel gólový účet zápasu v 11. minutě pozemní střelou z přímého kopu.

Situace se opakovala o 10 minut později, kdy si legendární Portugalec postavil míč k přímáku podruhé.

➡️Rozjetý Schick opět vítězně pálil v nastavení! Takto český útočník dokonal bláznivou otočku Bayeru

39letý lídr ligových střelců oslavil 65. hattrick v kariéře ještě před koncem první půle, kdy parádním obstřelem zpoza pokutového území napotřetí překonal gólmana domácích. Trenér Al-Nassru nechal své největší hvězdy Ronalda s Maném ve 2. půli odpočívat. Aktuálně 2. tým tabulky nakonec vyhrál vysoko 8:0.