Ronaldův hattrick za 22 minut! Takto mu prvně nabil Mané, pak Portugalec nelítostně prostřelil 3 obránce

Cristiano Ronaldo se po čase hlasitěji ozval ze Saúdské Arábie, když v ligovém utkání nastřílel hattrick za 20 minut a přispěl tím k vysoké výhře Al-Nassru. Portugalec si tak připsal celkově 882. gól a 64. hattrick kariéry. (všechny jeho zásahy najdeš níže)

Vyhraj s Betanem LÍSTKY NA EURO 2024! Registruj se a získej bonus 500 KČ jen za ověření účtu

Ronaldovi a spol. patří v saúdské Professional League nadále 2. místo, které jim s největší pravděpodobností i zůstane. K mistrovskému titulu v této sezoně dokráčí Al-Hilal, jenž má při historické formě v čele ligové tabulky pohodlný náskok 12 bodů.

➡️Rozjetý Schick opět vítězně pálil v nastavení! Takto český útočník dokonal bláznivou otočku Bayeru

Stále hladový portugalský útočník nicméně bojuje alespoň o individuální ocenění pro nejlepšího střelce sezony, o nějž svádí boj s Mitrovičem. Ronaldo se díky hattricku v posledním utkání vzdálil svému konkurentovi na rozdíl 4 gólů.

Největší hvězda Al-Nassru započala své střelecké představení za příznivého stavu 2:1 v 65. minutě. Ronaldo obdržel přihrávku od Maného a z první vypálil přesně k pravé tyči.

Druhý zásah přišel jen o 2 minuty později. Ronaldo byl ve správný čas na správném místě a odražený balon propálil přes dva obránce v brankovišti.

Hattrick zkompletoval v 87. minutě, kdy se vyhoupl na centr Al Sulaiheema. V aktuální sezoně tak portugalská legenda čítá celkem 33 branek (v rámci všech soutěží).