Messiho první krok k návratu do Barcelony! Argentinec by mohl odejít z PSG už toto léto

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Situace Lionela Messiho v PSG je po tři čtvrtě roce prakticky beze změny. Argentinský fotbalista stále nenašel pohodu na hřišti ani mimo něj. Po fiasku v Lize mistrů a nastolené atmosféře v klubu, která má k ideálu velmi daleko, se nyní navíc začíná hlasitě hovořit o jeho předčasném konci a návratu do Barcelony.


Když pařížský velkoklub před novou sezonou vyvrcholil mohutné posilování kádru podpisem hvězdného Argentince, očekávání byla opravdu vysoká. Messiho předpokládaná souhra s parťákem Neymarem a hvězdným Mbappém ovšem doposud žádnou závratnou podívanou nepřinesla.

➡️Neymar prozradil své vysněné angažmá! Kam Brazilec hodlá zamířit po konci v PSG?

Hlavním cílem Pařížanů byl kýžený triumf v Lize mistrů, jenomže svěřenci trenéra Pochettina z milionářské soutěže vypadli už v prvním vyřazovacím kole s Realem Madrid. Přesvědčivě nepůsobí tým ani v domácí soutěži.
K prohloubení nepříznivé situace pařížského giganta navíc přispěli při posledním utkání v Parku Princů i fanoušci, kteří se rozhodli své hlavní hvězdy bojkotovat. Stadionem po celou dobu utkání burácel pískot. Hlavním vytyčeným cílem byli Messi s Neymarem, na něž se bučelo při každém kontaktu s míčem (video i podrobnosti zde).

➡️Skandál v Lize mistrů! Prezident PSG napadl rozhodčí a vyhrožoval smrtí, nahrávku prošetřuje UEFA

Messiho kariéra v PSG se zkrátka vůbec nevyvíjí směrem, kterým by si on i klub představovali. Podle posledních zpráv tak začíná argentinský útočník přemýšlet o návratu do svého domovského klubu.


Už před pár měsíci přišel španělský novinář Lobo Carrasco se zprávou, že Messi ani jeho rodina není v Paříži příliš spokojená. Lionel Messi není v Paříži šťastný. Nedaří se mu na hřišti a spokojená není ani jeho rodina, které se stále nepodařilo ve městě usadit. Pokud nepřijde zlepšení, je pravděpodobné, že bude Leo dost vážně přemýšlet o předčasném odchodu. Myslím si, že je v jeho silách, aby si vynutil ukončení smlouvy,“ nastínil tehdy situaci, která je po několika dalších uplynulých měsících stejná, ne-li horší. Podle posledních zpráv Messi tráví v Barceloně prakticky veškerý možný volný čas.

Nyní se začaly objevovat zprávy, že dokonce došlo k prvnímu kontaktu mezi Messiho otcem se zástupci jeho milovaného klubu.

Jorge Messi (otec dělá Leovi agenta) měl dle renomovaného novináře Gerarda Romera před pár dny vedení katalánského celku telefonicky kontaktovat a probrat nabízející se možnosti.
PSG tak hrozí, že se mu kompletně rozpadne hvězdné trio MMN už po první odehrané sezóně. Kylian Mbappé se totiž v létě s největší pravděpodobností odebere do Realu Madrid.

Otazník se začíná tvořit také u Neymara. Brazilec už v minulosti přiznal, že se marně pokoušel vrátit do Barcelony. Teď je navíc právě on největším trnem v očích fanoušků. U Messiho pak připadá v úvahu jediná možnost a to rozvázaní smlouvy, která má platnost až do léta 2023.

 

 

/**/