VIDEO: Tvrdá facka pro Neymara s Messim! Takto jim fanoušci PSG dali pocítit svou rozhořčenost

Po vypadnutí z Ligy mistrů čekal hráče PSG domácí zápas v rámci Ligue 1 proti Bordeaux. Nepříjemné překvapení pak čekalo na duo Neymar-Messi. Fanoušci Paříže je totiž přivítali ne úplně příjemným způsobem.


Vše začalo už před úvodním hvizdem. Během vyvolávání jmen základní jedenáctky čekala ze strany fanoušků nekompromisní reakce. “Kyliaaan…,” zvolal do mikrofonu hlasatel. Diváci, jak je zvykem, jednohlasně odpověděli “Mbappééé!”.

➡️Nespokojený Messi je připraven vynutit si odchod! Proč by mohl opustit PSG už v létě?

Po něm přišel na řadu Neymar. Místo jeho jména se však stadionem linulo mohutné bučení a pískot. Ten stejný scénář následoval také u Lionela Messiho. To byl ale teprve jen začátek. (Článek obsahuje 4 videa)

Fanoušci si totiž svůj hněv ponechali i do samotného utkání. “Ozývá se pískot, pískají na Messiho, Neymara, uvidíme, zdali budou pískat také na hráče s číslem 7,” zaujala napjatá atmosféra komentátory utkání. “Mbappé je u míče a… ticho, zdá se, že fanoušci reagují jen na tyto dva hráče,” dodali vzápětí.

➡️Důvod Messiho ploužení na hřišti! Takto Pep Guardiola vysvětluje genialitu Argentince

Bučení a pískot převládalo po celý zápas. U Neymara fanoušci zašli dokonce ještě dál, nepomohlo mu ani vstřelení branky. Zbývající najdeš 2 videa na další straně>>>
1 2Next page
/**/