Neymar prozradil své vysněné angažmá! Kam Brazilec hodlá zamířit po konci v PSG?

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Nejdražší fotbalista planety ve službách Paris Saint-Germain Neymar se rozmluvil o možnostech jeho budoucího angažmá. Brazilský útočník má v plánu před koncem kariéry okusit ještě jednu novou zahraniční ligu. Na návrat do rodné krajiny zatím nepomýšlí.

Hvězdný Brazilec má ve francouzské metropoli smlouvu do června roku 2025, už teď však přemýšlí nad svou budoucností. V novém díle podcastu Fenomenos prozradil, která země ho láká nejvíce.

➡️VIDEO: Aubameyangův premiérový hattrick za Barcu! Takto Gabonci napomohl senzační dělovkou Pedri

Neymar se nechal slyšet, že by na závěr svojí bohaté kariéry chtěl vyzkoušet angažmá v zámořské Major League Soccer. A proč zrovna MLS?
„Nevím, jestli budu ještě někdy hrát v Brazílii. Dost o tom pochybuju. Vlastně bych hrozně rád hrál v USA. Chtěl bych tam strávit aspoň jednu sezonu,“ rozmluvil se.

Brazilce prý láká kratší sezona a tím pádem i delší dovolená: „V první řadě je tam sezona kratší, takže bych měl tři měsíce dovolenou. Tak bych mohl hrát ještě mnohem víc let,“ vysvětloval s úsměvem, že by mu to prodloužilo kariéru.

O tom, jak dlouho u fotbalu ještě vydrží, dle svých slov jasno zatím nemá.


„S kamarády vtipkuju, že skončím už ve 32 letech. Sám ještě nevím. Ale upřímně, mám v plánu hrát dokud nebudu psychicky či fyzicky unavený. Myslím si, že mám před sebou ještě několik let. V Paříži mám smlouvu do svých 34 let, takže budu hrát alespoň do té doby,“ uvedl. 

Americká liga je u slavných fotbalistů oblíbenou destinací pro finální fázi kariéry. V minulosti zde odešli odehrát své poslední zápasy např. Didier Drogba (Montreal Impact), Thierry Henry (NY Red Bulls) nebo David Beckham (LA Galaxy)./**/