PSG sílí tlak na Mbappého! Zapojila se i francouzská vláda, Kylian svůj postoj sdělil spoluhráčům

Francouzská superhvězda vyhlíží přestup do Realu Madrid. I přes končící smlouvu se vedení PSG nevzdává nadějím a dělá vše pro to, aby s hráčem podepsalo nový kontrakt.


¨
Před pár dny skončené letní přestupové období patřilo bezesporu mezi ty historicky nejzajímavější. Přestupy Lionela Messiho a Cristiana Ronalda vyvolaly opravdu nevídaný rozruch, svůj díl pozornosti si vysloužil také Kylian Mbappé.

➡️Absurdní bonus ve smlouvě! PSG vyplácí Neymarovy nesmysl pod směšnou podmínkou

Další megapřestup se však nekonal, když nabídku 220 milionů eur PSG nepřijalo. Celá věc měla obzvlášť pozoruhodný vývoj. Přestože francouzskému útočníkovi příští rok vyprší v PSG smlouva, vedení klubu na závratnou nabídku Realu Madrid ani neodpovědělo.
Rokování mezi Mbappém a PSG o nové smlouvě se navíc zastavilo poté, co hráč odmítl hned několik vylepšených verzí. Ta poslední by navíc znamenala přepsání historických tabulek fotbalu (podrobnosti zde).

Podle nejnovějších zpráv však v PSG neztrácejí naději a začínají si chystat půdu pro obnovení jednání. Jeden z kroků učinili už během přestupů, když k Neymarovi pořídili Lionela Messiho.

Sleduj zápasy PSG ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
celou Ligue 1 ZDARMA

Druhým krokem je zapojení nejvyššího představitele Francie. Mbappému měl totiž osobně napsat francouzský prezident Emmanuel Macron s žádostí o přehodnocení jeho úmyslu opustit rodnou zemi.

Třetím krokem pak má být podání pomocné ruky strádajícím dětem Paříže, problém, který je Mbappého srdeční záležitostí. PSG chce v aktu dobré víry začít podporovat a propagovat Kylianův projekt ‘Inspired by KM’, který se stará o 98 dětí z 20 čtvrtí francouzské metropole.
Podle Fabrizia Romana má ale hráč jasno. “Poslední týden přestupového okna Mbappé mluvil s některými spoluhráči: ‘Budu hrát za Real Madrid. Nevím, zdali toto léto nebo to příští, ale chystám se hrát za Real Madrid.'”

Ani to zřejmě PSG nezabrání udělat vše možné i nemožné, aby 22letého Francouze přesvědčili ve změně názoru.

/**/