Zlatanův dojemný vzkaz: Promluvil ke klubům, fanouškům i k zesnulému Raiolovi, ve hře je nová funkce

Zpráva, kterou fotbalový svět nečekal. Zlatan Ibrahimovič se během rozlučky s AC Milán rozhodl rozloučit také se svou bohatou kariérou. Teď s odstupem několika dní věnoval klubům, fanouškům i svému zesnulému agentovi poslední slova završující jeho odchod do důchodu. Pauza od fotbalu však může být kratší, než by se mohlo zdát.

AKCE KONČÍ DNES! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 hned po registraci!

➡️Messi překonal další hranici nejrychlejším gólem kariéry! Trojici soupeře poslal předčasně na dovolenou

Zlatan se rozloučil s fotbalovou kariérou a se svými fanoušky také prostřednictvím sociálních sítí, kde v pátek podvečer zveřejnil vzkaz:

“Začalo to snem. Snem, který se proměnil z nemožného v možné.

Narodil jsem se v Malmö. Vyrostl jsem v Amsterdamu. V Turíně jsem zmoudřel. Lva jsem v sobě probudil v Barceloně. Vyzrál jsem v Miláně a nabyl nové perspektivy v Paříži. Získal jsem výdrž v Manchesteru a trochu se pobavil v Los Angeles. A potom jsem konečně našel klid v mé nové domovině v Milánu,“ vzpomíná postupně na svá angažmá (pokračování níže).
Jsem vytvořen vámi. A odkaz, který po sobě doufám zanechám, je pro všechny nové Zlatany, které jsem vytvořil zase já. Pro všechny, kteří mají srdce lva. Pro všechny, kteří mají v očích hořící oheň. Pro všechny ty, kteří skutečně chápou, že nemožné není nic.

Díky za všechno.

Mino, zvládli jsme to! Jízda skončila. Byla to úžasná cesta. Chybíš mi,” uzavřel svůj dojemný vzkaz pozdravem do nebe svému zesnulému agentovi.

I po ukončení kariéry však existuje šance, že by se mohl v dohledné době objevit znovu v AC Milán. Klub totiž po odchodu Paola Maldiniho a Rickyho Massary hledá nového klubového manažera, který by mohl s týmem úzce spolupracovat stejně jako zmiňované duo (pokračování níže).
Současné vedení ví, jak moc Ibrahimovič pro klub znamená a chce ho pro tuto roli. Podle Calciomercato.com mělo AC přednedávnem s Ibrahimovičem první jednání. Zlatan ale nebyl schopen jednoznačně odpovědět.

O své budoucnosti se teprve bude rozhodovat. Nechce nic uspěchat. Ibrahimovič proto neodmítl žádnou nabídku od Milána. Klub je trpělivý a nechá Zlatanovi dostatek prostoru na rozmyšlenou, než se zaměří na hledání jiné alternativy. Jisté však je, že 41letý hráč je pro Rossoneri první volbou.

Betano nabízí novým uživatelům Bonus 600 KČ BEZ RIZIKA

/**/