Gólman Miami vyjádřil pochybnosti ohledně Messiho. Klub na něj není připravený

Oznámení o příchodu Lionela Messiho do Interu Miami vyvolalo v americké Major Soccer League doslova šílenství. Obrovská vlna mediálního i fanouškovského zájmu však nemusí být až tak pozitivní, jak by se na první pohled může zdát, na což upozornil gólman Interu Miami Nick Marsman.

NOVÁ AKCE K VÍKENDOVÉMU MMA! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 hned po registraci!

Inter Miami zažívá fotbalovou mánii. Podpis Lionela Messiho, nehledě na bídně probíhající sezónu, vyprodal všechny domácí i venkovní zápasy. Klub Davida Beckhama se s 15 body krčí na posledním místě ligové tabulky a ani příchod hvězdného Argentince nezaručuje, že se klubu podaří zvednou a probojovat se do play off.

➡️Byly to těžké časy, nebavilo mě to. Messi poprvé promluvil o angažmá v PSG
Citlivého tématu se navíc dotkl v rozhovoru pro ESPN brankář Nick Marsman. “Osobně si myslím, že klub není na příchod Messiho připraven. Máme provizorní stadion, fanoušci se normálně courají po hřišti. Nejsou tu žádné zábrany. Na stadion i ze stadionu chodíme bez ochranky. Na Messiho se samozřejmě těším, ale myslím, že na hráče jeho kalibru tady není nikdo připravený,” zdůraznil náročné okolnosti klubu, který se teprve před nedávnem dostal do nejvyšší americké soutěže.

Inter v současné době hraje na stadionu, který je na pozemku starého Lockhart Stadium ve Fort Lauderdale a pojme 18 000 fanoušků. Klub už však řeší stavbu nového stadionu s kapacitou 25 000 sedadel. Dostavěný by měl být v roce 2025.Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/