VIDEO: Toto v TV neuvidíte! Takto Allegri chytil kvůli Di Mariovi šílený záchvat, fanoušci se nestačili divit

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Juventus neprožívá zrovna lehké období. Kvůli falšování účetnictví bylo klubu odebráno v tabulce Serie A 15 bodů. Tým navíc 3 ligové zápasy v řadě nevyhrál. Jedinou šancí, jak si zajistit příští sezónu evropské poháry, je tak triumf v italském poháru nebo v Evropské lize.

➡️VIDEO: Casemirův zkrat v potyčce! Takto Brazilec otestoval tep soupeře, za přidušení si teď nezahraje

Když měl Juventus naposled problémy s účetnictvím, skončilo to odečtem bodů a sestupem do druhé nejvyšší italské soutěže. Tentokrát to sice není zase tak žhavé, ovšem šance na postup do evropských pohárů se radikálně zmenšily.

Klub aktuálně figuruje na 13. místě ligové tabulky a na účast v konferenční lize mu chybí propastných 15 bodů. Klíčem k Evropě je tak pouze triumf v Evropské lize nebo domácím poháru. A právě v něm se tým Massimiliana Allegriho udržel po výhře 1:0 nad Laziem.
Trenér Staré dámy ale radostí neoplýval. Pár okamžiků před závěrečným hvizdem málem vyskočil z kůže, když Angel Di Maria zazdil slibně se rozvíjející útok. Kouč na jeho akci zareagoval nekompromisně.

S mohutným řevem a naštvanou gestikulací odpochodoval do útrob stadionu. Jeho výstup se okamžitě stal vděčným tématem mezi fanoušky na sociálních sítích. Allegri už se hřiště nevrátil ani k tradičnímu podání si ruky s trenérem soupeře.

K celé situaci se pak vrátil na tiskovce: “V těchto momentech musí hráč pochopit hru a s míčem musí zacházet jinak.” Celou situaci se podařilo natočit i jednomu divákovi. Později se na internet dostaly také záběry, které během fanoušci během přímého přenosu neviděli (obě videa níže).
Nejprve se na sociální sítě dostala Allegriho reakce očima fanouška.

Později přibyli také záběry postranních kamer.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/