VIDEO: Votíková zazářila v Lize mistryň! Těmito zákroky pomohla PSG k výhře proti Bayernu Mnichov

Barbora Votíková si svými výkony vydobyla v Paris Saint-Germain místo jedničky mezi třemi tyčemi. Dle předpokladů tak nastoupila v základní sestavě také ve čtvrtfinále Ligy mistryň na půdě Bayernu Mnichov. A byla to právě česká gólmanka, která svými zákroky pomohla udržet nadějný výsledek pro odvetu.

➡️Důvod Messiho ploužení na hřišti! Takto Pep Guardiola vysvětluje genialitu Argentince

Barbora Votíková prožívá senzační období. Po přestupu ze Slavie do PSG se v hlavním městě Francie zabydlela v osobním, ale i profesním životě. Do branky pařížského celku pouští své kolegyně jen zřídkakdy. S týmem navíc figurují v lize na parádním 2. místě pouhé 3 body za gigantem ženského fotbalu Lyonem.

Dobrou formu potvrzují také v Lize mistryň. Naposledy to schytal ve čtvrtfinále německý Bayern Mnichov a česká gólmanka byla u toho. Fotbalistky Bayernu v úterý vůbec poprvé nastoupily v Allianz Aréně.

Premiéra jim však před zaplněným stadionem pořádně zhořkla, když musely kousat prohru 1:2. A právě Votíková byla ta, která svými zákroky udržela nadějný výsledek svého týmu do odvety (videa klíčových zákroků i jediného inkasovaného gólu níže).


V 67. minutě pohotově vychytala střelu Bühlové.

Plné ruce práce měla také v 79. minutě, když vyrazila na tyčku hlavičku Lohmannové.

O čisté konto pak přišla 6 minut před koncem základní hrací doby. Z přímého kopu se Bühlové přeci jen podařilo gólmanku PSG propálit.

/**/