VIDEO: Nunez terčem posměchu! Kvůli fanouškovi vypadá 100 milionová posila jako nekopa

Nejlepší fotbalová sázkovka dorazila do Česka! Vstupní bonus
3300 Kč, speciální mise, bet builder a další. INFO ZDE

Darwin Nunez je od přestupu do Liverpoolu pod drobnohledem nejen fanoušků Liverpoolu. Po přípravném zápase se Salzburgem se teď stal nevědomky virálním hitem na sociálních sítích.

➡️Velký návrat Messiho? Xavi tlačí na vedení, Barcelona už podniká první kroky

Uběhl sotva týden od fantastické čtyřgólové premiéry Darwina Nuneze v drese Liverpoolu a už je stomilionová posila terčem posměchu. Jeho poločasový výkon v přípravném zápase proti Salzburgu si vzal na paškál twitterový účet se jménem Elias a sestříhal Nunezovy “nejzářivější momenty” s popiskem, “V podání Darwina Nuneze vypadají jednoduché věci jako neuskutečnitelné.” (Video níže).


Takřka v minutu dlouhém videu vypadá Nunez jako nekopa všech nekopů. Sestřih se stal okamžitě virální záležitostí a přehoupl se přes 2 miliony shlédnutí. V diskuzích se dokonce objevily názory, že Liverpool našel svého Harryho Maguirea.

➡️Taxikář ujel 120 km, aby Neuerovi vrátil peněženku! Reakce gólmana ho zklamala

Uruguayec opravdu nezažil dobrý zápas, k ničemu se prakticky nedostal a byl po poločase střídán. Kromě vlny posměchu se však nová posila dočkala i zastání od legendy Reds Robbieho Fowlera (jeho výrok níže).Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Fowler prohlásil, že je směšné, kolik kritiky Nunez dostává. “Jak ho někdo může zpochybňovat na základě nevydařeného přípravného zápasu? Každý čeká, že když přijde hráč za takové peníze, bude dávat góly v každém zápase. Vždyť to je směšné.”

“Nunez přišel po fantastické sezóně v Benfice a Klopp ho koupil na několik dalších let, ne na jednu předsezónní přípravu. Důležité je, že je trenér spokojený, jak se Nunez začlenil do klubu a jaké podává výkony v tréninku. To je to jediné, na čem záleží.”

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/