Velký návrat Messiho? Xavi tlačí na vedení, Barcelona už podniká první kroky

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Přestože Barcelona dělala před rokem během letního přestupového období co mohla, Lionela Messiho si kvůli špatné finanční situaci udržet nedokázala. Vedení katalánského celku se však nyní bude snažit udělat první poslední, aby mohlo argentinskou legendu přivést do klubu zpátky. Vazba mezi Lionelem Messim a Barcelonou by tak zanedlouho mohla být znovu obnovena.

Měl to být Xavi Hernández, kdo podle exkluzivní zprávy španělského deníku Sport požádal prezidenta Barcelony Laportu, aby se svým týmem prostudoval všechny možnosti, jak do týmu přivést zpátky Lionela Messiho.
Klub se bude zaobírat jeho potenciálním znovu angažováním, které by se uskutečnilo na konci nadcházející sezony, kdy mu v Paris Saint-Germain vyprší smlouva. Vykoupit Messiho z Paříže ještě během tohoto léta se nejeví jako reálná varianta.

Španělský lodivod katalánského celku věří, že návrat jeho bývalého spoluhráče by klubu stále ohromně prospěl ve všech aspektech, ať už sportovních či ekonomických. Navzdory tomu, že by se Messi vrátil do tradičního modročerveného dresu ve svých 36 letech, stále by mohl Barceloně nabídnout mnohé.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Nebavíme se pouze o předání zkušeností mladým talentům a zlepšení herního projevu, ale také zvednutí celkové prestiže. Spolu s Messiho odchodem bylo spojeno oslabení klubové poklady zapříčiněné úbytkem partnerských smluv. Barcelona neztratila pouze nezastavitelného střelce a nenahraditelného tvůrce hry, ale i značku. Naopak Pařížanům se komerční příjmy s příchodem argentinského útočníka mnohonásobně zvýšily.

V neposlední řadě si nejlepší střelec klubové historie zaslouží mnohem hezčí a důstojnější rozloučení, než které se mu dostavilo v loňském roce před odchodem do francouzské metropole. Kde jinde by měl navíc Messi s fotbalem skončit než právě v celoživotním působišti (Vyjádření Laporty níže).
Myšlenku Messiho návratu domů silně podporuje samotný prezident Barcelony, který o budoucnosti argentinského fotbalisty během víkendu leccos napověděl: „Věřím, že příběh Messiho v Barceloně ještě nedošel ke svému konci. Je naší povinností zajistit, aby měl mnohem hezčí závěr. Jako prezident Barcelony se cítím být Messimu zavázán. Jednou k jeho návratu dojít musí.“

Vše tedy nasvědčuje tomu, že pokud bychom hledali primární cíl Barcelony v časovém horizontu jednoho roku, bude se jednat právě o realizaci Messiho návratu.

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

 

 

 

/**/