Taxikář ujel 120 km, aby Neuerovi vrátil peněženku! Reakce gólmana ho zklamala

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

S přesvědčením, že konat dobré skutky se vyplácí, jel německý taxikář štreku za Manuelem Neuerem s cílem vrátit mu peněženku s doklady, kterou si gólman Bayernu Mnichov na zadním sedadle jeho automobilu zapomněl. Neuerova reakce na jeho laskavost jej ovšem nemile překvapila.

➡️PSG zkouší prodat Neymara! Manchesteru City nabídli výměnu, reakce přišla okamžitě

Taxikář Hazir S. měl v centru Mnichova čest svést aktuálně jednoho z nejlepších gólmanů planety. Při pozdější kontrole svého vozu zjistil, že si u něj Manuel Neuer zapomněl peněženku s doklady a finančním obnosem asi 800 eur.

Laskavý Hazir se tak odhodlal ujet na vlastní náklady 120 kilometrů k místu, kde Neuera vysadil, a po otázání několika lidí vypátral alespoň manažera německého reprezentanta, kterému peněženku i se svými kontaktními údaji předal. Kvůli Neuerovy následné reakce si však dělání dobrých skutků dvakrát rozmyslí.

Betano nabízí svým sázkařům Speciální mise za odměny

Rozhořčený taxikář se nechal slyšet, že jej jeho menší výlet připravil asi o 400 eur a vyjádřil svoje zklamání z obdrženého dárku.

➡️Schick mezi elitou! Tímto se český kanonýr dostal do společnosti Ronalda, Lewandowského a dalších…

„Našel jsem v peněžence dost peněz, kreditní kartu a doklady. Zhruba 10 dní poté, co jsem Neuerovi peněženku předal, mi od něj dorazil balík. Byl v něm jenom podepsaný dres, nezanechal mi ani děkovný vzkaz,“ prozradil taxikář a pokračoval.
„Mám doma čtyři děti. Udělal si ze mě srandu. S dresem nezmůžu nic. Je to naprosté zklamání,“ konstatoval pro Sky Sports Germany nespokojený taxikář.

➡️VIDE: Trailer na FIFA 23 je tady! Velká novinka ve hře, Votíková i technologický pokrok

Pokud v peněžence bylo opravdu rovných 800 eur, Hazir by měl podle německých zákonů při jejím odevzdání nárok na nálezné pouze ve výši 34 eur.

Pro milovníky Vegas Betano rozdává také 50 spinů ZDARMA

/**/