Haalandova spálená 100% tutovka! Takto Nor z metru netrefil prázdnou, Rashford oslnil brutální bombou zpoza vápna

Zatímco v české lize čekalo na fanoušky derby pražských S, v Anglii se všechna pozornost zaměřila na bitvu o Manchester. Citizens nakonec v derby na Etihadu potvrdili roli papírového favorita a zůstali v těsném závěsu za vedoucím Liverpoolem, se kterým příští týden odehrají klíčovou bitvu.

I přes obrovskou převahu Citizens mohli být po první půli spokojenější hosté. Haaland a spol. si vyprodukovali řadu gólových příležitostí, žádný z 18 střeleckých pokusů však neskončil v síti. Statistika očekávaných gólů svěřenců Guardioly se zastavila na vysoké hodnotě 2,7, daleko podstatnější údaj vstřelených gólů ale zůstal zaseknutý na nule.

BETANO rozdává 500 Kč ihned po registraci i ZDARMA exkluzivní streamy české ligy 24/25

Daleko větší efektivitu předvedli na druhé straně hřiště Rudí ďáblové, kterým ke skórování stačila jediná střela na bránu, o níž se postaral Marcus Rashford. 26letý Angličan v 8. minutě vyprodukoval zpoza vápna úchvatnou pumelici, která se o břevno odrazila za záda bezmocného Edersona.


➡️Skandální zářez Realu! Vítězný gól zrušil konec zápasu, za tuto reakci byl Bellingham vyloučen

Úvodní gól Manchesteru City v prvním poločase si nepřipsal ani Erling Haaland, který selhal ve 100% příležitosti. (Všechny góly Man City najdeš na další straně ->)

1 2Next page
/**/