Lídr Premier League z Manchesteru City bere hubenou výhru 1:0 proti Wolves. Ke 3 bodům jim kromě penalty pomohl také Raúl Jiménez, který se vyloučit opravdu hloupým způsobem.

Podle papírových předpokladů to měla být jednoznačná záležitost. Citizens přivítali na Etihad Stadium Vlky z Wolverhamptonu. Domácí favorizovali také sázkové kanceláře v kurzu 1,18.

➡️Trable Kimmicha v Bayernu! Odmítl se očkovat, teď si do konce roku nezahraje
Opak byl však pravdou. Svěřenci Pepa Guardioly se na vítězství pořádně nadřeli. Gól vstřelil až v 66. minutě z pokutového kopu Raheem Sterling (video níže). V té době už hráli City v přesilovce. V nastaveném čase prvního poločasu se totiž hloupým způsobem nechal vyloučit Raúl Jiménez.

Lewa, Schick nebo Haaland.
Kdo se stane Králem střelců?
Kurzová nabídka ZDE

Nejprve přišel ve 45+1. minutě faul ve středu pole a první žlutá karta. Po faulu se snažili domácí rychle rozehrát, ale Jiménez byl proti. Za nevhodné chování přišlo pouze slovní pokárání od rozhodčího.

➡️Hazard k českému triu? Real odmítl velkorysou nabídku West Hamu, chce víc

Mexický útočník, jakoby měl špunty v uších a klapky na očích, dál ve svém nepochopitelném jednání pokračoval. Zasloužený trest na sebe nenechal dlouho čekat (video níže).

Penaltová situace z 66. minuty znamenala jediný a tedy i vítězný gól Manchesteru City.