Hazard k českému triu? Real odmítl velkorysou nabídku West Hamu, chce víc

Zimní přestupové období je za dveřmi a kluby začínají jednat o nových transferech. Živo je aktuálně kolem Edena Hazarda. Ten by se mohl stát spoluhráčem českého tria Souček-Coufal-Král.

Belgický záložník je médii i fotbalovými odborníky tlačen k odchodu z Realu Madrid už několik měsíců. Vinou častých zranění se totiž stamilionová posila na Santiago Berbaneu prakticky neukázala.

➡️VIDEO: Hamšíkův švédský unikát! Tuto pumelici vyhlásili nejkrásnějším gólem roku


S nadcházejícím přestupovým obdobím tak opět sílí spekulace o jeho přestupu. Portál beIN SPORTS teď přišel s velmi zajímavou informací. Podle jejich zdrojů se o Hazarda velmi vážně zajímá anglický West Ham.

➡️Lewandowski prolomil ticho a opřel se do Messiho! Toto vzkazuje hvězdě PSG

Kladiváři už údajně poslali do Madridu první nabídku v hodnotě 25 milionů eur. Velkorysou sumu ovšem vedení Bílého baletu okamžitě odmítlo. Vzdát se Belgičana za čtvrtinu ceny, kterou je stál po příchodu z Chelsea? To nepřichází v úvahu. Klub je ochoten hráče pustit při splnění jedné ze dvou podmínek.
Buď West Ham zaplatí jednou tolik, tedy 50 milionů eur, což se vzhledem k současné formě Edena nezdá příliš pravděpodobné, nebo může odejít na hostování v případě, že si West Ham převezme jeho vysoký plat (1,1 milionů eur měsíčně) a bude ochoten uplatnit opci na jeho pozdější odkup.

/**/