VIDEO: Exkluzivní vyjádření Ronalda! Toto řekl po spekulacích o odchodu na adresu trenéra Rangnicka

Minulý týden se ve znamení zpráv ohledně dvou nejlepších fotbalistů planety. Cristiano Ronaldo stejně jako Lionel Messi (podrobnosti o Messim zde) nejsou podle těchto informací spokojeni ve svých působištích a zvažují změnu. Jako první vzal věci do vlastních rukou hvězdný Portugalec.


Liverpool-Arsenal STREAM ZDARMA ZDE

V průběhu minulého týdne začaly hojně kolovat zprávy týkající se možného odchodu Cristiana Ronalda z Manchesteru United. Tomu měl být proti srsti nový trenér Rudých ďáblů Ralf Rangnick. V médiích pak kolovala informace, že dal CR7 vedení klubu ultimátum. Buď odejde Rangnick nebo on.

➡️VIDEO: Neskutečné záběry! 19letý syn trenéra Porta po 3 minutách premiérovým gólem rozhodl, pak se strhla divoká oslava

Odstupem několika dnů se k celé záležitosti vyjádřil sám hráč v exkluzivním rozhovoru pro sportovní stanici Sky Sports (video níže).
“Připojil se k týmu před 5 týdny. Změnil mnoho věcí. Ale potřebuje čas, aby své představy promítl do hráčů a šlo to vidět i na hřišti. Věřím, že dělá dobrou práci,” rozhovořil se Ronaldo o novém kormidelníkovi.

“Víme, že nehrajeme tak dobře, jak bychom měli hrát. Máme ale před sebou ještě dost zápasů ke zlepšení. Od doby, kdy trenér přijel, jsme v některých věcech lepší, ale jak už jsme řekl, potřebujeme čas.”

“Není zase tak lehké změnit mentalitu hráčů a herní styl, nejde to jen tak. Musíme v tom být společně, jsme na jedné lodi. Věděli jsme, že to nebude ze začátku lehké. Věříme, že se zlepšíme.”
V předchozí misi jsme měli hodně času se změnit, ale věřím, že nakonec odehrajeme dobrou sezónu. Je to vždy obtížné, když přijde nový trenér. Ale věřím, že společnou tvrdou prací dosáhneme důležitých milníků,” vysvětlil CR7 aktuální situaci v klubu, čímž ukončil vlnu spekulací. Jak se zdá, žádné ultimátum klub neobdržel.

/**/