VIDEO: Neskutečné záběry! 19letý syn trenéra Porta po 3 minutách premiérovým gólem rozhodl, pak se strhla divoká oslava

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Zápas portugalské Primera Liga mezi Estorilem a Portem nabídl infarktový průběh zápasu. Hosté odvrátili první ligovou porážku až ve strhujícím závěru, ve kterém se stal hrdinou teprve 19letý syn hlavního kouče Sergia Conceicaoa.

➡️VIDEO: Bezvadný Schick nepolevuje! Takto český snajpr pálil z úhlu pod břevno a otevřel skóre

Porto prohrávalo po 43 minutách už 2:0 a zdálo se, že Estoril bude v ligové sezóně prvním týmem, který dokáže lídra tabulky porazit.

Snížení přišlo hned po změně stran. Ve 49. minutě se trefil Taremi. Stav 2:1 vydržel až do posledních minut zápasu. V 84. minutě srovnal na 2:2 Diaz. Tentýž hráč pak v 90. minutě naservíroval míč Franciscu Conceicaovi.

➡️Nespokojený Messi je připraven vynutit si odchod! Proč by mohl opustit PSG už v létě?

19 letý syn hlavního trenéra se po 3 minutách na hřišti nemýlil a svým premiérovým ligovým gólem dokonal otočku Porta na 3:2.
Následující sekundy pak patřily divoké oslavě. Mladík nejprve jakoby nevěděl, co se děje, po chvíli se ale rozběhl směrem k lavičce, kde skočil do náruče svého otce a společně si užili moment, na který do konce života nezapomenou (video níže).

Porto tak díky této výhře odskočilo největšímu konkurentovi ze Sportingu Lisabon. Ti právě v tomto kole poprvé v sezóně pocítili pachuť ligové prohry, když podlehli Santa Claře 2:3./**/