Po čtvrtečním prohře v Konferenční evropské lize se Slavií Praha čekal Union Berlín mnohem tvrdší oříšek. Na domácí půdě je přivítala rozjetá Borussia Dortmund společně s hladovým Erlingem Haalandem, který opět ukázal svou výjimečnost. Jako třešničku na dortu si pak připravil opravdu fantastický gól.

Sleduj Haalanda ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
všechny zápasy Bundesligy ZDARMA

Skóre otevřel už v 10. minutě krásnou brankou Guerreiro

➡️VIDEO: Naštvaní fanoušci West Hamu! Jasná penalta na Součka, otazníky také u Coufalova zákroku na Ronalda

Haalandova první branka v utkání přišla o pár minut později. To nejlepší si však nechal až na samý konec

V 83. minutě uzavřel 21letý Nor na konečných 4:2 pro Dortmund. Jeho druhý gól v utkání lze zařadit mezi extra třídu. Parádní náběh, perfektní krytí míče a nakonec zakončení á la Zlatan Ibrahimovič. Jednoduše bezkonkurenční.

➡️VIDEO: Neskutečná prasárna z Championship! Za tuto kosu dal rozhodčí jen žlutou