VIDEO: Naštvaní fanoušci West Hamu! Jasná penalta na Součka, otazníky také u Coufalova zákroku na Ronalda

Zápas mezi doposud neporaženými týmy anglické Premier League, to bylo střetnutí mezi West Hamem a Manchesterem United. Jak už bývá zvykem, v základní sestavě Hammers nastoupil Tomáš Souček i Vladimír Coufal, na druhé straně nechyběl hvězdný Cristiano Ronaldo a fanoušci se rozhodně nenudili.

Utkání nabídlo mnohé. Drama do posledních vteřin, další zásah Cristiana Ronalda, rozhodující trefu navrátilce Jesseho Lingarda (oba góly najdeš na další straně), neproměněnou penaltu v závěru i několik sporných okamžiků.

➡️VIDEO: 10 chuligánů Záhřebu napadlo 1 fanouška West Hamu! Kladivář vyhrál

Ve druhém poločase vyvolal rozruch zákrok na Tomáše Součka, kterého v pokutovém území sestřelil Wan-Bissaka. “Zákrok Bissaky na Součka byla pravděpodobně nejjasnější penalta, kterou jsem kdy viděl,” napsal v diskuzi na sociálních sítích jeden z fanoušků West Hamu. “Nepochopitelné, Wan Bissaka ukončil ve vápně Součka. Penalta se nepíská,” přitakal další z diskutujících.

Zmatení byli také komentátoři zápasu. “Pro mě nesmyslný verdikt,” zaznělo do mikrofonu. Rozhodčí Martin Atkinson byl ale opačného názoru.

Další rozporuplný okamžik přišel o několik minut později a znovu byl u toho český fotbalista. Tentokrát byl na opačné straně v hlavní roli Vladimír Coufal, když se snažil ubránit při jedné z akcí Cristiana Ronalda.

➡️VIDEO: Neskutečná prasárna z Championship! Za tuto kosu dal rozhodčí jen žlutou

Zde zase měli jasno fanoušci Manchesteru United. “Kam se rozhodčí díval? Na co je VAR?”. Ve stejném duchu gestikuloval k rozhodčímu také samotný Portugalec. Martin Atkinson se ale také v tomto momentě rozhodl penaltu neodpískat. Všechny gólové situace na druhé straně>>
1 2Next page
/**/