VIDEO: Hrůzu v očích vystřídalo pobavení! Takto si Xhaka gólovou oslavou vystřelil z Alonsa i hráčů

Předehrávkou Leverkusen – Mohuč odstartovalo v pátek 23. kolo německé Bundesligy. Zatímco hosté se potýkají se sestupovými problémy, domácí Bayer má přesně opačné starosti. Skvadra trenéra Xabiho Alonsa táhne za senzačním ligovým titulem. Po cestě navíc stíhá přepisovat dějiny německého fotbalu.

BETANO rozdává se startem ligy 500 Kč novým registrujícím. Navíc exkluzivní streamy ZDARMA z české ligy 24/25

Zase o krok blíž titulu. Bayer Leverkusen je tuto sezónu zkrátka nezastavitelný. První místo na čele tabulky a náskok 11 bodů na Bayern Mnichov. Takto aktuálně vypadá situace v nejvyšší německé fotbalové soutěži.

➡️Messiho finesy na start MLS i nadšený Will Smith! Argentinec si podmanil úvodní zápas nové sezóny

Leverkusen výhrou 2:1 nad Mohučí navíc přepsal dějiny německého fotbalu, když překonal rekord bavorské giganta z Mnichova. Parta kolem Granita Xhaky nepohrála už 33 zápasů v řadě.

A byl to právě bývalý kapitán Arsenalu, který placírkou otevřel skóre v utkání s Mohučí. Euforii však záhy vystřídal strach a obavy v očích hráčů i realizačního týmu. Xhaka se totiž místo radování chytil za stehno, což signalizovalo jediné, zranění (video níže).

Opak byl však pravdou. Vše bylo jen v rámci promyšlené gólové oslavy, kterou mu celý tým zhltnul i s navijákem. No, posuďte sami…/**/