V sobotní šestigólové thrilleru mezi Lutonem a Swansea se rozhořel pořádný oheň poté, co si Henri Lansbury vyřizoval účty s Ryanem Manningou.

Bývalá hvězda akademie Arsenalu Henri Lansbury se chystal ve 25. minutě za příznivého stavu 3:0 pro Luton rychle rozehrát standardní situaci. Do dráhy kopu se však přišel podívat Ryan Manning, který se snažil svým počínáním rychlou rozehru překazit.

To ale Lansburymu v rozběhu nezabránilo, místo míče ovšem nakopl právě nic netušícího soupeře. Jasná červené, říkáte si? Opak je pravdou, rozhodčí vytáhl pouze žluté napomenutí. Stejný postih pak čekal také na sestřeleného Manningu (video níže).

➡️VIDEO: 10 chuligánů Záhřebu napadlo 1 fanouška West Hamu! Kladivář vyhrál

Swansea se ve druhém poločase podařilo třemi góly senzačně srovnat na konečných 3:3. Poslední gól padl v 90+1. minutě.