Vážný zájemce o Maguirea! Anglický velkoklub nabízí United 40 milionů liber

Harry Maguire prožívá hrozivou sezónu. Kapitán Manchesteru United konstantně nepředvádí dobré výkony, vše navíc umocňuje zbytečnými chybami či krkolomnými až pozoruhodnými zákroky. Právě on je pak nejčastějším hromosvodem kritiky.

➡️VIDEO: Nové záběry z napadení Fenina! Je v konfliktu český fotbalista opravdu nevinně?

Po posledním zápase, který Rudí ďáblové ostudně prohráli s Liverpoolem 0:4 navíc sílí hlasy o jeho odchodu. “Harry Maguire je hráč, který na Manchester United prostě nemá,” nechal se slyšet ihned po zápase legendární Roy Keane. S tímto názorem se navíc neztotožňuje jen on sám.
Většina fanoušků Man Utd vidí aktuální situaci v klubu jako tragikomedií a Harry Maguire je jejím hlavní aktérem. Vysvobozením by pro všechny strany mohl být případný přestup. O služby reprezentačního obránce ovšem velký zájem není.

➡️VIDEO: Kus opravdového umění! Takto Maguire bránil nikoho, zatímco Liverpool dával góly

Jakožto nejdražší obránce světa totiž přispěchal do Manchesteru s cenovkou v hodnotě 80 milionů liber. Je tedy jasné, že i přes bídné výkony posledních měsíců za hubičku rozhodně nebude. Aktuálně je jeho tržní hodnota zhruba na polovině, tedy na 40 milionech liber a to je suma, kterou si za bez formy hrajícího takřka 30letého obránce moc klubů dovolit nemůže.
Jeden kaskadér se ovšem našel. Britská média píšou o zájmu Newcastlu, do kterého začal proudit kapitál od investora z východu, díky čemuž se stal anglický celek tím nejbohatším klubem planety.

Fanoušci United, doufají, že k přestupu přispěje také příchod nového trenéra Erika ten Haga z Ajaxu. Harry má totiž na Old Trafford smlouvu až do roku 2025 a to je pro fanoušky nepředstavitelně dlouhá doba.

/**/