VIDEO: Nové záběry z napadení Fenina! Je v konfliktu český fotbalista opravdu nevinně?

Po čtvrtečním zápase Evropské ligy mezi Barcelonou a Frankfurtem se na sociálních sítích objevilo video, na kterém fanoušci katalánského giganta napadnou bývalého reprezentanta Martina Fenina. Časem se ale ukázalo, že šlo jen o sestříhanou verzi videa.

“Bohužel jsem to já a moje žena,” okomentoval Fenin video, které umístil na Instagram. Na záběrech je vidět, jak fanoušci Barcelony několika kopanci českého fotbalistu pošlou k zemi.
➡️VIDEO: Hororové zranění Westwooda i zachránce Souček! Takto český kapitán udeřil po páté v sezoně

“Po zápase na Nou Campu jsme byli napadeni a následně uvězněni na 36 hodin v těch největších sračkách bez jídla a pití. Bravo Barca, Bravo Espaňa,” popsal hráč ještě následný pobyt na policejní stanici.
Někteří fanoušci pak v diskuzích naznačili lehké pochybnosti nad Feninovou nevinnou. Tyto názory pak umocnila prodloužená verze videa, která ukazuje několik okamžiků před a po střetu.

➡️VIDEO: Maguire opět hitem! Takto bizarně zranil spoluhráče Pogbu, čočku dostal také za své bránění

Na jedné straně patrně společensky znavený Fenin s roztrženým trikem a páskem v ruce, na straně druhé pokřikující žena. Poté útok barcelonských příznivců i přítomnost policie.

Je jasné, že videu ještě něco předcházelo, a že tyto záběry ukazují jen závěr celého konfliktu. Nad tím, co se doopravdy stalo a kdo střet vlastně vyprovokoval, můžeme jen spekulovat (prodloužená verze videa níže)./**/