Fotbalisté Liverpoolu v lize opět rozmetali Rudé ďábly (tentokrát 4:0) a posunuli se do čela tabulky Premier League. Zápas se nesl ve znamení podpory portugalskému útočníkovi Cristianovi Ronaldovi, který kvůli rodinné tragédii souboj vynechal. Svůj díl pozornosti si tradičně ukousl také kapitán Manchesteru United Harry Maguire (všechna videa níže).

Nebyl to jen šlágr kola a zápas dvou nesmiřitelných rivalů. Byl to zápas, který ukázal, že fotbal v těžkých časech umí sjednotit, a že obrana United je s hlavním šéfkuchařem Harrym děravá jako cedník.

Kdo očekával od zápasu mezi Liverpoolem a Manchesterem United zajímavou zápletku, musel být zklamán. Už po čtyřech minutách od úvodního hvizdu rozhodl utkání Luis Díaz. Můžete si tipnout, kdo by hlavní příčinou inkasovaného gólu. Ano byl to nejdražší obránce světa Harry Maguire.

➡️VIDEO: Kterak Abraham poslal Lobotku na párek! Takto útočník AS roztočil slovenského reprezentanta

29letý Angličan nerozhodně vyběhl proti Manému, čímž vytvořil obrovskou díru v obraně a prakticky si připsal u gólu Díaze asistenci. Následovaly již klasické záběry na nešťastnou Harryho tvář doplněné o kritiku komentátora zápasu i fanoušků na sociálních sítích. Zkrátka nikdo neměl pro jeho postavení na hřišti pochopení.

Silný fotbalový okamžik, ze kterého šla husí kůže po celém těle, pak přišel v momentě, kdy se na časomíře objevila sedmá odehraná minuta. Celým Anfieldem se rozeznělo: „Cristiano, you’ll never walk alone!“ Fanoušci Liverpoolu se rozhodli potleskem a chorálem podpořit na dálku Cristiana Ronalda, kterému během porodu zemřel syn.

Další branka Liverpoolu přišla ve 20. minutě, kdy Mohamed Salah navýšil vedení domácích už na 2:0. Zbylé dva góly včetně Maguirovy další hrubky najdeš na druhé straně ->