PSG zkouší prodat Neymara! Manchesteru City nabídli výměnu, reakce přišla okamžitě

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Kolem spojení Neymara a PSG se před nadcházející sezonou nachází stále mnoho otazníků. Pařížský velkoklub se podle dosavadních zpráv snaží najít třicetiletému Brazilci nového zaměstnavatele. Naposledy se pokusilo hráče nabídnout úřadujícímu mistrovi Premier League. Z Anglie jim však obratem přišla jasná odpověď.

Po 6 letech nový hráč! Betano vtrhlo na český trh! Novým tipérům nabízí vysoký vstupní bonus, speciální odměny a řadu novinek. PODROBNOSTI ZDE

“Možný odchod Neymara? Mohu vám říct, že od všech hráčů očekáváme mnohem více než v minulé sezóně. Mnohem více,” přiznal před začátkem léta prezident PSG Nasser Al-Khelaifi. Vedení pařížského giganta už tehdy nebylo spokojeno především s brazilským útočníkem.

Neymar si v minulé sezoně připsal pouhých 28 startů, ve kterých zaznamenal 13 gólů a 8 asistencí. Kvůli jeho častým zraněním i přístupu si navíc během svého angažmá v Paříži znepřátelil značnou část domácího publika. S přístupem hráče není spokojený ani kouč Christophe Galtier, který tak  potvrdil slova svého předchůdce Pochettina.
K tomu všemu navíc představuje pro klub velkou finanční zátěž, který Neymarovy za jeho služby platí 700 000 eur týdně. A tak se Paris Saint-Germain rozhodl jednat a ulevit klubové pokladně.

Vedení PSG naposledy pokusilo oslovit nabídkou Manchester City, se kterým chtělo usmlouvat přestupový balíček obsahující Bernarda Silvu. Úřadující mistr Anglie ovšem podle Sky Sports nabídku okamžitě odmítl. Přestup se nezamlouval ani trenérovi Guardiolovi, podle kterého by Neymar narušil ‘rovnováhu jeho kádru’. Ve středečním poledni pak na tiskové konferenci dodal.
“Že by měl jít Neymar do Manchesteru City? Není to pravda. Ano, je to neskutečný hráč a skvělý chlapík, ale k Citizens namířeno nemá.”

➡️VIDEO: Bizár z Jižní Ameriky! Hráče sestřelila letící ryba, do akce musela nosítka

Ke změně angažmá by se podle všeho nebránil ani samotný Brazilec, proti jeho odchodu ovšem zatím stojí jedno velké ale. Velká část klubů si nemůže dovolit pokrýt jeho přemrštěné finanční nároky, a zájemci o nejdražšího hráče světa se tak hledají jen s těží.

/**/