Trailer na FIFA 23 je tady! Velká novinka ve hře, Votíková i technologický pokrok

Nejlepší fotbalová sázkovka dorazila do Česka! Vysoký vstupní bonus i řada novinek.

Jako každý rok, i tentokrát je nejnovější díl herní fotbalové série FIFA v očekávání fanoušků. Ve středečním podvečeru odhalili vývojáři první oficiální trailer (video níže). Na co se ve FIFA 23 můžeme těšit?

Jak už mnozí hráči ví, je to poslední rok, kdy ponese fotbalová herní série od EA Sports název FIFA. Další ročník už budeme znát jako EA Sports FC. Stane se poslední díl “FIFY” nezapomenutelný?
Electronic Arts představuje několik novinek. Jak můžeme vidět v traileru (video níže), ženský fotbal dostává více prostoru. Kromě reprezentace budou nově k dispozici také dvě ženské ligy, anglická Barclays FA Women’s Super League a francouzská Division 1 Arkema.

To znamená jediné. Čeští fanoušci si tak budou moct ve hře naplno užít Barboru Votíkovou či Kateřinu Svitkovou.

Může jít o obrázek 1 osobě a textu

Další novinkou je hraní napříč platformami a to v rámci všech herních 1v1 modů. Budeme si tak moct zahrát z počítače proti kamarádovi na PS5 nebo Xboxu Series X/S. Jediným omezením je pak stejná generace. Hráči z PS4 budou moct hrát jen s hráči na Xbox One.

Jak je zvykem, nebudou chybět také významné turnaje, které se do hry zdarma nainstalují formou aktualizace. Těšit se tak můžeme na MS 2022 v Kataru nebo ženské MS v Austrálii a Novém Zélandu.
FIFA 23 zaznamenala také technologický pokrok. Animační systém z loňského roku HyperMotion se vylepšil na HyperMotion2, což znamená dvojnásobný počet nasnímaných dat v zápase. Ve hře tak bude více než 6000 realistických animací, které mají na konzolích nové generace zaručit ještě větší autentičnost.

Kupředu jde také hratelnost. Nová mechanika střelby, předělání přímých kopů, penalt i rohů, autentičtější má být také fyzika. FIFA 23 má být zkrátka zase o kus blíže opravdovému fotbalu (lepší atmosféra na stadionech, lepší povrchy trávníku a další).

Betano nabízí novým uživatelům také 50 spinů ZDARMA

FIFA Ultimate Team nabídne přepracovaný systém souhry, změnit by se měl styl hraní i budování vašeho kádru. Nové budou samozřejmě také FUT ikony. Změny se dotknout také “Kariéry”. I u té slibují vývojáři mnohem větší realističnost a prožití sezóny víc na vlastní kůži, ať už v roli trenéra nebo hráče.

/**/