Speciální výhody pro Neymara! Toto je balíček od Al-Hilalu, který Brazilec nedokázal odmítnout

Al-Hilal využil všechny možnosti, aby dokázal přemluvit Neymara k přestupu. Podle francouzských médií bude mít Brazilec kromě obřího platu i velké výhody.

Hledání hvězdné posily je u konce. Al-Hilal se po roce snažení  konečně přilákal velké jméno z fotbalového světa. Loni v létě se saúdský tým pokusil naverbovat Cristiana Ronalda. Jenže ten dal nakonec přednost konkurenčnímu Al-Nassru.
V reakci na tento neúspěch se Al-Hilal snažil toto léto získat volného Lionela Messiho. Argentinci byl nabídnut astronomický plat pohybující se na 500 milionech eur. Mistr světa z roku 2022 ale po diskusích se svými příbuznými, zejména se svou manželkou, zvolil zámořskou cestu a přestoupil do slunečného Interu Miami.

➡️Další šok pro Real Madrid! Mbappé opět otáčí, nová dohoda s PSG komplikuje situaci

Touha přivést fotbalovou megahvězdu ještě vzrostla, zvláště když výrazně posílily další saúdské týmy jako Al-Ittihad (Karim Benzema), Al Nassr (Sadio Mané) nebo Al-Alhi (Roberto Firmino, Riyad Mahrez).

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Teď to vypadá, že se podle všeho dočká také Al-Hilal. Jak potvrzují média z celého světa, klubu se podařilo dohodnout s PSG a hlavně se samotným Neymarem na všech podmínkách přestupu.

Poté, co 31letý fotbalista oznámil PSG, že by rád klub opustil, to jednu chvíli už vypadalo, že by se snad mohl uskutečnit velký comeback do Barcelony. Trenér Xavi podobně jako sportovní ředitel katalánců Deco ale jeho příchodu tolik naklonění nebyli. Ze zámořské Major League Soccer zase nepřišla konkrétní nabídka. Totéž platí pro Premier League, kde se nejvíc hovořilo o zájmu Chelsea nebo Manchesteru United. Ani jeden z klubů ale konkrétní nabídku doposud neposlal.
To vše hrálo do karet Al-Hilalu, který jako jediný učinil PSG konkrétní nabídku. Aktuální zprávy hovoří o částce přibližující se 100 milionům eur + 20 milionům v bonusech. Po akceptování nabídky ze strany Pařížanů se Saudi naplno vrhnuli do přesvědčování Neymarovi strany. I zde jejich návrh padl na úrodnou půdu.

Brazilec podepsal smlouvu na dvě sezony. V základu by si měl vydělat téměř stejně jako Karim Benzema, tedy 200 milionů eur ročně. Samozřejmostí je také Neymarova absolutní kontrola z reklamních příjmů spjatých s jeho osobou. To ale zdaleka není vše. Pro hráče jsou připraveny další speciální výhody.

Sázky zdarma a Free spiny každý den – Roztoč KOLO ŠTĚSTÍ na Betanu a vyhraj!

Neymar bude mít k dispozici soukromé letadlo. Bude moci žít se svou partnerkou Brunou Biancardi, i za předpokladu, že nejsou manželé. To bude tolerováno, i přes zákaz, který v Saúdské Arábii pro nemanželské páry platí. Tím ovšem nekončíme.

Neymar bude moct využívat také obrovský dům s personálem. K platu a k příjmům z reklamy dostane navíc 80 000 eur za každé vítězství Al-Hilalu. Další finanční prémii 500 000 eur obdrží za každý příběh nebo příspěvek zveřejněný na jeho osobních sociálních sítích, kterým bude propagovat Saúdskou Arábii. Sečteno a podrženo, Neymar přestupem do Saúdské Arábie rozhodně strátný nebude.

/**/