Další šok pro Real Madrid! Mbappé opět otáčí, nová dohoda s PSG komplikuje situaci

Sága “Mbappé opouští PSG a přestupuje do vysněného Realu Madrid” má za sebou další významný zvrat, už zase… V nedělních ranních hodinách se totiž začaly objevovat zprávy ohledně překvapivého návratu Kyliana Mbappého do sestavy Pařížanů. Tím to však nekončí. V Realu Madrid tak můžou vytahovat vidle, které jim 24letý Francouz vhodil do jejich plánů, už zase…
“Mbappé měl s Realem Madrid ústní dohodu. Vedení klubu bylo na 100 % přesvědčeno, že se Mbappé v létě stane hráčem Bílého baletu. Vše bylo připraveno k jeho přestupu. Čekalo se, že mladý Francouz oficiálně oznámí, že si vybral Real. Nestalo se tak. Naopak to byl den zlomu, kdy hráč otočil svůj názor o 180 stupňů. Real Madrid je jeho oznámením naprosto šokován,” text, který v létě 2022 plnil mediální plátky po celém světě.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Kylian Mbappé se s Realem Madrid dohodnul na veškerých podmínkách, stačil pouze jeho podpis. K velkému údivu Bílého baletu ovšem k podpisu nedošlo. Hráč nakonec podlehl tlaku PSG, se kterým uzavřel nový kontrakt do roku 2024.

➡️Hložkův luxusní vstup do sezony! Během 15 minut se blýskl gólem zápasu i parádním sólem

Je léto 2023, tedy přesně rok od této taškařice. Mbappé odmítá prodloužit smlouvu do roku 2025. PSG mu sdělí, že ho v roce 2024 nehodlá pustit do Realu Madrid zadarmo, takže buď prodlouží, nebo si celý rok nekopne do míče (pokračování níže).
Pro přehlednost:

  • Mbappé odmítá prodloužit smlouvu a sděluje klubu, že chce dodržet smlouvu do roku 2024.
  • Vedení klubu ho nepovolává na předsézonní turné v Japonsku a vyřazuje ho z A-týmu.
  • Klub sundává tapetu s jeho obličejem ze stadionu. Jako hlavní tvář klubu chybí také na webových stránkách. Z klubového eshopu jsou staženy všechny produkty s jeho jménem.
  • PSG hráči posílá dopis, kde mu sděluje, že pokud odejde příští rok zadarmo, bude muset klub začít ve velkém prodávat hráče a propouštět zaměstnance.
  • V úvodním kole francouzské ligy sedí hráč na tribuně.
  • Pár hodin na to prezident klubu prohlašuje, že se Mbappé po konstruktivním a velmi pozitivním rozhovoru s vedením klubu vrací do A-týmu a bude pro následující ligový zápas k dispozici (pokračování níže).

POSLEDNÍ MOŽNOST vyhrát lístky na VYPRODANÝ zápas Sparta-Kodaň. Soutěžit můžeš zdetedy na Instagramu stránky Miluju fotbal!


A teď to nejlepší. Obě strany, světe div se, dotahují prodloužení smlouvy do roku 2025, která by měla obsahovat výstupní klauzuli pro případný přestup v létě 2024. Suma sumárum, pokud si Real Madrid myslel, že už to tentokrát klapne a konečně přivede Kyliana Mbappého, jednoho z nejdražších a nejžádanějších fotbalistů planety, příští rok zadarmo, tak se šeredné zmýlil, už zase…

/**/