Šokující zpráva! Messi v PSG pokračovat nemá, mimo hru je i Barcelona, hlásí zámořské noviny

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Velký otazník visí nad budoucností Lionela Messiho. Hvězda argentinské reprezentace, která teď září na světovém šampionátu v Kataru, se nechala slyšet, že se minimálně do konce turnaje nebude k ničemu vyjadřovat. Teď to však vypadá, že to dost možná ani nebude potřeba. Nejnovější informace totiž naznačují, že nové angažmá už se rýsuje.

POZOR – Akce je platná posledních 24 hodin! Betano k bonusu 3350 Kč navyšuje novým registrujícím SÁZKU ZDARMA z 250 Kč na 750 Kč!⚠️

Prodlouží Lionel Messi smlouvu s PSG nebo se vrátí do milované Barcelony. To je otázka, na kterou se fotbaloví fanoušci poslední týdny ptají. Teď se zdá, že ani jedna varianta nakonec nebude ta správná. V sobotním podvečeru totiž přišel se šokující zprávou list The Times.

➡️VIDEO: Messiho nádhera zbláznila islandského komentátora! Jeho reakce je hitem internetu
Zámořské médium na svém webu zveřejnilo informace, podle níž je Lionel Messi velmi blízko k přestupu do americké MLS, konkrétně do Interu Miami. Spolumajitel klubu, bývalý anglický reprezentant David Beckham věří, že až Messimu vyprší kontrakt v Paříži, přestupu nebude nic bránit.

Na stole je smlouva, která by z argentinského kapitána udělala nejlépe placeného fotbalistu soutěže. Ve hře je také příchod dvou Messiho kamarádů Cesca Fabregase a Luise Suáreze. Sedminásobný držitel Zlatého míče už v minulosti přiznal touhu hrát v USA: ” Jednou bych chtěl hrát ve Spojených státech, vždy to byl jeden z mých snů.” Argentinec by už měl mít údajně koupený v Miami také dům.

K celé situace se později vyjádřil také přestupový expert Fabrizio Romano. I on potvrdil jednání a enormní zájem Interu Miami. Dodal však, že definitivní rozhodnutí přijde ze strany hráče až v roce 2023.Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

/**/