VIDEO: Messiho nádhera zbláznila islandského komentátora! Jeho reakce je hitem internetu

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Argentina si po selhání se Saúdskou Arábií udělala na světovém šampionátu ze skupinové fáze fázi vyřazovací. Situace byla zřetelná. Jedině výhry nad Mexikem a Polskem pošlou Messiho a spol do osmifinále turnaje bez ohledu na výsledky jejich soupeřů. První krok mistři Copa America, zásluhou jejich největší hvězdy, zvládli. Aktuálním hitem na sociálních sítích pak je emotivní reakce islandského komentátora právě u nádherné vítězné trefy argentinského kapitána.

➡️VIDEO: Husí kůže zaručena! Takto trenér Saúdů bouřlivě namotivoval své hráče k obratu proti Argentině

Jihoameričané si život ve skupině C pořádně zkomplikovali. Po senzační prohře se Saúdskou Arábií viselo ve vzduchu nečekané vyřazení. Pokud by Argentina prohrála i s Mexikem, definitivně by si zavřela postupová vrátka. Ani remíza by pak pro ně nebyla úplně pozitivní. V následujícím zápase s Polskem by totiž musela vyhrát o víc jak dvě branky.

POZOR – Akce platná posledních 24 hod! Betano k bonusu 3350 Kč navyšuje novým registrujícím SÁZKU ZDARMA z 250 Kč na 750 Kč!⚠️

V zápase to pak dlouho vypadalo právě na tento ‘remízový scénář’. Argentinci se s poctivě bránícím Mexikem doslova trápili. V prvním poločase se jim podařilo vystřelit pouze dvakrát z toho jen jednou na bránu. Vzkříšení přišlo až v 64. minutě zásluhou Lionela Messiho.

Argentinský kapitán znovu ukázal, že se nepotřebuje dostat do vyložené šance, aby dokázal skórovat. Dva rychle kroky, trochu volného místa a bum, usměrněná rána z dvaceti metrů k pravé tyči znamenala nádherný vítězný gól a obrovskou euforii argentinských fanoušků… a nejen těch.
Neuběhlo ani pár minut a jeho gól začal kolovat na sociálních sítích s emotivními reakcemi sportovních komentátorů. Mezi fanoušky nejvíc koluje výbuch emocí v argentinské televizi. Absolutním trhákem pak je islandský komentátor (video níže).

Messiho branka zřejmě nejvíc rozrušila islandského komentátora. Ten se zmohl jen na kvílení jeho jména. Z hlasu je patrné, že následující okamžiky se pokusil raději vstřebat od bezpečné vzdálenosti od mikrofonu.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

/**/