Prezident PSG se s Mbappém nemaže! Nekompromisní vzkaz i termínové ultimátum

Nasser Al-Khelaifi znovu promluvil o Mbappého budoucnosti a potvrdil spekulace z předchozích týdnů. Francouzský útočník má poslední dny na rozmyšlenou. Paris Saint-Germain se svého nejlepšího hráče nehodlá vzdát zadarmo.

LIMITOVANÁ AKCE K EURO U21! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 Kč hned po registraci!

Al-Khelaifi se během představení nového lodivoda PSG Luise Enriqueho zúčastnil tiskové konference, na které stihl probrat i to nejžhavější téma. Situaci okolo Kyliana Mbappého.

Mbappé před měsícem písemně informoval vedení klubu o svém rozhodnutí nevyužít sjednanou opci ve smlouvě, což z něj udělá v létě 2024 volného hráče. Pokud si tak PSG ponechá svého hráče i do nadcházející sezony bez podpisu nové smlouvy, přijde o něj později zadarmo. K tomu ale dle šéfa francouzského celku nedojde.
„Všichni chceme, aby zde Mbappé zůstal. Musí ale podepsat novou smlouvu. Nechceme přijít o nejlepšího hráče světa zadarmo. K tomu prostě nedojde,“ ujasnil na začátek.

➡️Finanční chaos v Barce! Laporta odhalil rozsah zadlužení, Messi má z klubu pasivní příjem ještě na řadu let

Mbappého rozhodnutí bylo pro vedení Pařížanů nemilým překvapením. Celou dobu se počítalo s tím, že hráč bude v klubu vázaný smlouvou až do roku 2025. Přesně tak, jak to i prezentovali číslovkou na jeho dresu před rokem během oslav po podpisu nového kontraktu.

Nyní však 24letý útočník ‘všechny’ zaskočil, když si setrvání v klubu opět rozmyslel: „Jak sám Mbappé potvrdil ve svém rozhovoru, měli jsme spolu ústní dohodu. Mbappé slíbil, že neodejde zadarmo. I proto jsem byl šokován a zklamán jeho rozhodnutím,“ komentoval Al-Khelaifi celou situaci. (pokračování níže)
„Kylian se musí rozhodnout. Už příští týden, nejpozději do dvou týdnů. Do té doby musí padnout rozhodnutí. Pokud nebude chtít podepsat novou smlouvu, dveře mu budou otevřené. Žádný hráč není více než klub,“ prohlásil na závěr.

24letý Francouz tak má posledních pár dní na rozhodnutí. Další prodloužení smlouvy s francouzským mistrem, nebo umístění na přestupový trh.

Betano v rámci prázdninové akce nabízí novým
uživatelům
350 SPINŮ ZDARMA 
hned po registraci!

 

/**/