Pérez naštval vedení PSG. Na videu prozrazuje důležité info, Mbappé reaguje na spekulace

Poslední hodiny je na přestupovém trhu opravdu hodně horko. Pod kotel totiž vhodil pořádně velká polínka Kylian Mbappé se svou písemnou zprávou adresovanou svému zaměstnavateli, ve které oficiálně oznámil, že nehodlá prodloužit smlouvu do roku 2025.

Prezident PSG Nasser Al-Khelaifi neprožívá zrovna pohodové období. Jen co skončila ne úplně povedená sezóna, musí řešit hodně zapeklitou situaci. Největší hvězda PSG totiž přispěchala s nečekaným rozhodnutím. Kylian Mbappé totiž nehodlá využít klauzuli, která mu zaručuje prodloužení smlouvy až do roku 2025. Vše měl klubu oznámit ústně a posléze potvrdit také písemně. Přitom čas na rozhodnutí měl až do 1. srpna, kdy klauzule v případě neaktivování sama zanikne (pokračování níže).
Tato situace klub staví do velmi nezávidění hodné situace. Buď nechají Mbappého v týmu do roku 2024 a pak budou přihlížet, jak odchází ke konkurenci zadarmo, nebo ho zpeněží už toto přestupové období.

➡️Zlom v PSG! Mbappé odmítl pokračovat v klubu, rozzuřené vedení zareaguje ultimátem

Podle přestupového experta Fabrizia Romana má Nasser Al-Khelaifi naprosto jasno. Buď Mbappé prodlouží do roku 2025 nebo ho teď prodají. Nepřipadá v úvahu, aby v roce 2024 odešel zadarmo (pokračování níže).

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Pod kotel přihodil polínko také Florentino Pérez, který se pár hodin před oficiálním stanoviskem Mbappého objevil na sociálních sítích ve videu, kde fanouškovi sděluje klíčové informace.

“Podepíšete Mbappého?” zazní jasný dotaz na prezidenta Realu Madrid. “Ano, ale ne tento rok,” odvětí Pérez bez váhání. Tou dobou možná ani on netušil, že se situace tak rychle změní a Mbappého přestup bude tématem už pro toto přestupové období (reakce Mbappého i Romana níže).

“Vedení PSG je velmi rozzuřeno Kyliánovým rozhodnutím ve spojitosti s Pérezovým videem,” přiblížil dále Romano atmosféru, která teď v Pařížském klubu panuje.

Na spekulace o letním přestupu do Realu Madrid se vyjádřil také samotný Kylian na svém Twitteru. “Lži. Jak už jsem řekl před nedávnem, další sezónu pokračuji v PSG, kde jsem velmi šťastný.” Jeho výrok však v kontextu nedávných situací nelze brát úplně vážně. Naopak to vypadá, že tímto veškerý mediální tlak přestěhoval na adresu PSG. Sám si je moc dobře vědom, že za aktuální konstelace jeho neprodloužení smlouvy do roku 2025 rovná se prodeji už toto léto.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/