Zlom v PSG! Mbappé odmítl pokračovat v klubu, rozzuřené vedení zareaguje ultimátem

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Krátce po definitivním konci Lionela Messiho v Paris Saint-Germain musí vedení francouzského velkoklubu řešit potenciální ztrátu dalšího klíčového hráče. Kylian Mbappé totiž oznámil klubu svůj záměr neprodloužit stávající smlouvu a odejít by tak mohl už během nadcházejícího letního přestupového období.

➡️Byly to těžké časy, nebavilo mě to. Messi poprvé promluvil o angažmá v PSG

O odchodu Mbappého z PSG se ve velkém spekulovalo už na konci minulé sezony, tehdy však francouzský celek odmítl nabídku Realu Madrid ve výši 170 milionů eur a s čtyřiadvacetiletým útočník podepsal novou smlouvu na dva roky s opcí na další rok, o jejíž aktivaci si měl rozhodnout sám hráč.

Nyní francouzský útočník nemile překvapil vedení s dopisem, v němž oznámil plán sjednanou opci nevyužít. Mbappé měl přitom čas na rozmyšlenou do konce července. Daná opce by automaticky zanikla až 1. srpna, pokud by do té doby neučinil oficiální rozhodnutí o prodloužení smlouvy.
Jeden z nejlepších útočníků planety by se tak stal v červnu 2024 volným hráčem a Pařížany by opustil zadarmo, tato varianta ale pro vedení klubu nepřipadá v úvahu. PSG tak musí s Mbappém vyjednat nový kontrakt, nebo jej už toto léto umístit na přestupový trh.

24letý Francouz tím pádem začal být okamžitě znovu spojován s Bílým baletem, který navíc v uplynulých dnech oslabil odchod Karima Benzemy, jenž kývl na velmi štědrou nabídku ze Saúdské Arábie. Španělský velkoklub by však mohl být rozpočtově omezen příchodem Bellinghama, za kterého z klubové pokladny vydá přes 100 milionů eur.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/