Nabídka vystřelující trh do vesmíru! Saúdská Arábie přichází s monstrózní nabídkou za Mbappého

Konec éry kolem Kyliana Mbappého v PSG se neodvratitelně blíží. Vedení klubu už došla s hráčem trpělivost, vyřadila ho z A-týmu a umístila na přestupovou listinu. Hon na jednoho z nejžádanějších hráčů planety právě začíná. Vysoko nad všemi zájemci pak vyčnívá přestupový žralok posledních měsíců, Saúdská Arábie.

Situace kolem Kyliana Mbappého je zase o kus zřetelnější. Hráč odmítl prodloužit s PSG smlouvu do roku 2025, čímž nemile překvapil vedení klubu. To pak vyslalo do světa jasné stanovisko. “Buď teď Kylian prodlouží smlouvu nebo bude v aktuálním přestupovém okně prodán. Nepřichází v úvahu, aby odešel po vypršení smlouvy v roce 2024 zadarmo.”

➡️Di María si pohrál s Ronaldem a připomněl mu kvalitu Evropy! Portugalec pak zahodil tutovku a zažil další debakl

Po několika klidnějších týdnech teď přišlo ze strany PSG nekompromisní rozhodnutí. Zatímco hráč se k celé záležitosti přestal vyjadřovat, klub ho před odletem na předsézonní turné v Japonsku vyřadil z kádru a umístil na přestupovou listinu.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


Podle Fabrizia Romana přispělo k razantnímu kroku zjištění, že už se kapitán týmu dohodnul s Realem Madrid na příchodu zadarmo v roce 2024. Nastalá situace okamžitě aktivovala řadu zájemců. PSG jedná s předními týmy Premier League, situaci monitoruje také vedení Bílého baletu. Jeden zájemce však svou finanční silou překračuje mílovými kroky všechny konkurenty.

Saúdská vláda má po nezdaru s Lionelem Messim novou prioritu. Za přestup Kyliana Mbappého do Al-Hilalu je schopna nabídnout něco, co tady doposud opravdu ještě nebylo, a co by překonalo všechny dosavadní nabídky.
400 milionů eur pro hráče za dvouletou smlouvu a minimálně 200 milionů eur pro Pařížany. Ve francouzské metropoli údajně věří, že by se v tomto případě přestupová částka dostala k hranici 250 milionů eur. Taková suma by byla pro PSG za hráče, kterému za rok končí smlouva, jako dar z nebes. Právě díky Mbappému se totiž klub dostal v rámci finančního fair play na nebezpečnou hranici a je pro ně životně důležité, aby ho prodala za co největší sumu. V případě, že by Francouz odešel příští rok zadarmo, naskočil by v rozpočtu klubu deficit 175 milionů eur, což by nastartovalo výprodej největších hvězd týmu.

Betano nabízí svým uživatelům mnoho benefitů. V rámci 1. české fotbalové ligy je připraven ZDARMA na každý víkend BETANO MASTER s prize poolem 200 000 Kč. Oživením jsou také pravidelné Betano mise o volné sázky. Neobvyklé zase okamžité vyhodnocení každého fotbalového zápasu jako výherního v momentě, když váš favorit vede o 2 branky. Výhru v tomto momentě berete nehledě na konečný výsledek.

/**/