Di María si pohrál s Ronaldem a připomněl mu kvalitu Evropy! Portugalec pak zahodil tutovku a zažil další debakl

Ronaldův Al-Nassr odehrál další přátelské utkání s evropským celkem. Ani tentokrát však na svého soupeře výkonnostně nestačil. V zápase se blýskl Argentinec Di María, který se nejprve stejně jako v posledním utkání postaral o krásný úvodní gól. Poté pobavil fanoušky, když si pohrál se svým portugalským ex kolegou (2 videa níže).

Na Cristiana Ronalda čekal ve středu večer duel proti bývalému rivalovi z Lisabonu. Na hřišti se proti němu postavili mimo jiné také dva bývalí slávisté Jurásek s Bahem. Fotbalisté Al-Nassru přicestovali do Portugalska s cílem vylepšit klubovou image po nepovedeném utkání s Celtou Vigo, od nějž inkasovali na vlastní půdě bůra.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci!

Ani tentokrát však saúdskoarabský celek na kádr z Evropy nestačil, když Benfice podlehl tříbrankovým rozdílem. Rozhodnuto bylo už po první půli, ve které domácí gólově slavili hned třikrát.

➡️Stylové jesličky, pak tvrdá odplata! Marcelo zesměšnil rivala, ten potupu neunesl a šel do sprch

Skóre otevřel v 23. minutě navrátilec Di María, který se poprvé od svého příchodu představil fanouškům na Estádio da Luz.

35letý argentinský útočník si následně vychutnal svého bývalého spoluhráče z Realu Madrid (video níže). A reakce na sociálních sítích pak na sebe i díky Ronaldovým výrokům ze začátku týdne nenechaly dlouho čekat. „My víme, že mu to ranilo ego! Taky se ihned rozhodl ho za každou cenu zastavit,“ směje se jeden z fanoušků. „Di María vypadal, jak kdyby si narážku na Evropu vzal osobně,“ poznamenal další.

CR7 měl v zápase jednu velkou šanci, kterou však neproměnil (video níže). Jeho rýpnutí do evropského fotbalu se mu tak teď vrací jako bumerang. Od pronesení kritických výroků má Al-Nassr skóre 1:9.

Příležitost ke skórování gólu měl v prvním poločase také Ronaldo, osmatřicetiletý Portugalec však při snaze přelobovat gólmana branku překopl.