Drsná slova fanoušků! Na stadioně PSG visí nečekaný vzkaz pro Pogbu

PSG má spadeno na další posilu. Terčem zájmu se stal Paul Pogba z Manchesteru United. Jeho spojení s klubem ovšem nesou příznivci pařížského klubu velmi nelibě. Pro francouzského záložníka teď poslali jasný vzkaz.


Vedení PSG by před nadcházející sezónou rádo podepsalo ještě alespoň jednoho hráče. Po přestupech Donnarummy, Ramose, Hakimiho a Wijlnaduma má francouzský celek spadeno na hvězdného záložníka Rudých ďáblů.

➡️VIDEO: Neymarův rekordní gól na Olympiádě! Tato rychlovka se bude těžko překonávat 

“Paul Pogba odmítl nabídku Manchtesteru United na prodloužení smlouvy ve výši 58 milionů eur a rád by klub opustil už toto léto. Potřebuje změnu a novou výzvu,” koluje v posledních dnech britskými médii. A spekuluje se, že novou výzvu by mohl představovat právě devítinásobný mistr Ligue 1.

Vedení Paris Saint-Germain je podle posledních zpráv připraveno poslat do Manchesteru konkrétní nabídku. Za Pogbu budou ochotni uvolnit zhruba 50 milionů eur, což by skoro odpovídalo hráčově aktuální tržní ceně. Ta činí 60 milionů eur, avšak 28letý středopolař má na Old Trafford smlouvu pouze do příštího roku a Rudým ďáblům tak hrozí, že by o svého hráče přišli zadarmo.

Tato novinka ale příliš nepotěšila Pogbovu matku, která si přestup nepřeje. K ní se přidali i skalní fanoušci. Proti přestupu se ohradili vyvěšenými bannery, prostřednictvím kterých vyslali Pogbovi do Anglie jasnou zprávu.
➡️Ronaldinhova druhá šance! Takto po vězení a bankrotu vydělal miliony a začal nový život

“Měl bys poslechnout svoji matku Pogbo. Ona tě tu nechce a my také ne!” stálo na banneru před klubovým stadionem Parc des Princes. Stejný se nacházel i před tréninkovým centrem.

Důvod k tomu mají jasný. Přestože se Pogba narodil v hlavním městě Francie, v minulosti byl fanoušek konkurenčního Marseille./**/