Další přestupová senzace! Ronaldo jako poslední dílek v týmu snů

Cristiano Ronaldo a Lionel Messi ve stejném dresu? V minulosti fantazie, příští rok však možná realita. Francouzský gigant plánuje přivést portugalského útočníka jako náhradu za Mbappého.


Paris Saint-Germain ve středu oficiálně představil Lionela Messiho jako novou posilu. Hvězdný Argentinec se klubu upsal na dva roky (s opcí na další rok) a ročně by si měl přijít na 35 milionů eur + bonusy.

Ve francouzské metropoli se tak zrodilo nové útočné trio MNM – Messi, Neymar a Mbappé, které v této sezóně bude útočit na zisk všemožných trofejích včetně Pařížany vysněného ušatého poháru za triumf v Lize mistrů.

Že už to nemůže být lepší? Omyl, ze kterého vyvádí nejnovější zprávy. Útok PSG by totiž příští rok mohla posílit i portugalská legenda.

➡️Messiho první slova v Paříži! Argentinec mluvil o nadšení, šéf PSG o Mbappém a FFP

„Kylian je Pařížan. Chtěl konkurenceschopnější tým, ten teď máme. Neexistuje žádný důvod, aby odcházel.” Ačkoliv se šéf PSG na poslední tiskové konferenci nechal slyšet, že Mbappé v klubu zůstane i do budoucna, odchod talentovaného Francouze do vysněného angažmá v hlavním městě Španělska zůstává nadále velmi pravděpodobný.
Devítinásobný mistr Ligue 1 počítá se všemi možnostmi a vedení už má jasno, kdo by Mbappého ve funkci nahradil. Pokud by francouzský útočník opravdu odešel, jeho místo by dle několika zdrojů zaujal Cristiano Ronaldo, kterému příští rok končí smlouva v Juventusu a Portugalec tak bude rovněž k mání zadarmo.

Legendě Bílého baletu bude v době vypršení sjednané smlouvy 37 let a k její obnově zřejmě nedojde. Naopak Francie by pro Cristiana mohla představovat novou výzvu, která by ho mohla udržet alespoň další dva roky na nejvyšší úrovni.

Ronalda by do modrého dresu navíc mohl pomoct dotlačit i jeho bývalý parťák z Realu, Sergio Ramos, který ve Francii před měsícem podepsal dvouletý kontrakt./**/