Další Čech do West Hamu?! S Křetínského investicí přichází nové možnosti na trhu

Naváže West Ham spolupráci s dalším českým reprezentantem? Londýnský celek se během nadcházejícího přestupového okna připravuje podepsat nového útočníka, na seznamu posil navíc figuruje také české jméno. Hammers i díky příchodu Křetínského vyčlenily na posílení kádru přes 30 milionů liber.


Kladiváři navázali na výkony z loňské sezóny a i v té aktuální se ukazují ve fantastické formě. V lize se po jedenácti odehraných kolech protlačili až na třetí místo před Liverpool, v Evropské lize si pak po polovině odehraných utkání v rámci základní skupiny drží neporazitelnost. Úspěch se slaví také na třetí frontě, tedy v ligovém poháru, kde v posledních utkáních vyřadili oba celky z Manchesteru.

➡️Přestupová bomba?! Zidane má nakročeno do Premier League

Pro trenéra Davida Moyese bude jednou z priorit během lednového přestupového období podepsání nového útočníka. Kladiváři se pokusí do svého ambiciózního týmu přivést ofenzivní posily z italské Verony.
Po vstupu českého miliardáře Daniela Křetínského, který nedávno odkoupil prostřednictvím investiční skupiny 1890s holdings a.s. 27 % akcií West Hamu, bude mít teď anglický klub na celou “operaci” větší finanční prostředky.

Hammers projevili zájem především o šestadvacetiletého útočníka Giovanniho Simeoneho. Synovi slavného trenéra, který je ve Veroně na ročním hostování z Cagliari, se v aktuální sezoně daří náramně. Argentinský snajpr během jedenácti ligových startů nasbíral 9 gólů a 3 asistence a v tabulce střelců Serie A mu patří druhé místo.


Simeone by měl West Ham vyjít na zhruba 10 milionů liber. Jednou tolik by pak vedení anglického celku stál nákup jeho spoluhráče, Antonína Baráka.

➡️Xaviho revoluce v Barceloně! Těmito pravidly chce nastolit disciplínu, hráče čeká striktní režim

Český ofenzivní záložník je v hledáčku Kladivářů hned na druhém místě. Barák působí v modrožlutém dresu druhým rokem, přičemž jde výkonnostně stále nahoru. V aktuální sezóně skóroval už 4x, na 2 góly pak nahrál. Jeho cenovka by se měla podle italských zdrojů pohybovat okolo 21 milionů liber./**/