Přestupová bomba?! Zidane má nakročeno do Premier League

Dočkáme se v Premier League dalšího velkého jména na trenérské židli? Ve hře je tentokrát bývalý lodivod Realu Madrid.

Sílící debaty ohledně Zinedina Zidana hovoří jasně. Francouzská legenda je mezi kandidáty na post hlavního trenéra Manchesteru United.

➡️Xaviho revoluce v Barceloně! Těmito pravidly chce nastolit disciplínu, hráče čeká striktní režim

Pozice Oleho Gunnara Solskjaera je po debaklu s Liverpoolem a po prohře v derby s Manchesterem City více než nahnutá. Každá další bodová ztráta v anglické lize, či Lize mistrů může být fatální.

Record Sport teď naznačil, že Zidana láká převzetí trenérských otěží u Rudých ďáblů. Pro příchod hraje také přítomnost jeho někdejších svěřenců z Bílého baletu Cristiana Ronalda a Raphaela Varaneho. Také Zidanův krajan Paul Pogba může hrát při rozhodování velkou roli.

Byl to právě francouzský středopolař, kterého se marně Zidane snažil do Realu Madrid získat. Naopak Zidaneho příchod by zase mohl napomoct k prodloužení Pogbovy smlouvy v United. Hráč je totiž se svým agentem Minem Raiolou stále na čekané a nechává si přestupová vrátka otevřená.
Pro vedení United je to tak v krátkém časovém horizontu další šance na získání hvězdného trenéra. Před pár týdny se dost na hlas spekulovalo o angažování Antonia Conteho. Italský trenér byl odhodlán přispěchat na Old Trafford, což několikrát potvrdil také expert na přestupy Fabrizio Romano.

Vedení klubu však nikdy konkrétní nabídku trenérovi nepředložilo. Conte tak nakonec skončil v konkurenčním Tottenhamu, kde nahradil Nuna Espirita Santa./**/