České duo pod palbou kritiky! Ostrá slova na adresu Součka s Coufalem, fanoušci požadují lavičku

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Vstup do nové ligové sezóny West Hamu vůbec nevyšel. Po 7 odehraných zápasech mají Kladiváři tristní bilanci 1 vítězství, 1 remíza, 5 porážek a krčí se na sestupovém 14. místu Premier League. To samozřejmě neradi vidí také jejich fanoušci, kteří vnímají právě formu českých fotbalistů jako jeden z problémů.

➡️Největší nabídka v dějinách fotbalu! Ronaldovi za přestup slibují miliardy, CR7 má stále šanci

Byl to snový start jejich etapy v anglické lize, teď Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem poznávají  druhou stranu mince. West Ham se na startu sezóny trápí a s ním i oba čeští reprezentanti. Tvrdá kritika pak se snáší na jejich hlavy také od fanoušků.

“Tomáš Souček byl při porážce West Hamu proti Evertonu naprosto děsivý,” napsal největší fanouškovský web Kladivářů hammers.news.
“Ukazuje se, jak nešikovný je 27letý fotbalista na této úrovni fotbalu. Zdá se však, že trenér Moyes je slepý. Souček je víc jak půl rok naprosto neefektivní. Zdá se, že ztratil také svůj instinkt ke střílení gólů.”

“Jednou z jeho nejhorších vlastností je schopnost držet míč. Přihrávaní má taky na velmi špatné úrovni. Zpomaluje přechod West Hamu. Jak záložník nemůže vidět možnost přihrát Antoniovi?,” poukázal autor článku na Součkovy slabiny u konkrétního příkladu ze zápasu proti Evertonu (viz obrázek výše).

➡️Mbappé řekl rázné NE! Hvězda Francie odmítla týmové focení během reprezentačního srazu

Tomáš Souček v uplynulém roce znovu prokázal, že už na to prostě nemá a neměl by být stabilním členem základní sestavy West Hamu. Čím dřív si to Moyes uvědomí, tím lépe,” zepsul web českého kapitána. Nit nezůstala suchá také u Vladimíra Coufala.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

“Od hrdiny k ničemovi. Co se proboha stalo Vladimíru Coufalovi?,” tak zní titulek u dalšího článku týkajícího se pouze českého obránce. “30letý reprezentant České republiky byl po svém příchodu hitem Kladivářů. Mezi fanoušky se stal takřka přes noc kultovním hrdinou.”

➡️VIDEO: Messi jako z jiné reality! Jeho přímák proti Lyonu je k nerozeznání od hry FIFA

“Coufal byl během premiérové sezóny v Premier League fantastický. Od loňské sezóny to však s ním začalo jít z kopce. Od prodělaného zranění s třísly je Coufal jen stínem svého bývalého já. Aktuálně má nejhorší statistiky ze všech odehraných sezón v Premier League. Něco evidentně není v pořádku.”
“Doufejme, že se ještě vrátí do top formy. Coufal je skutečným lídrem, pracuje tvrdě než kdokoliv jiný v týmu a je stále populární postavou.”

Teď čeká oba hráče dvoutýdenní reprezentační pauza. Stejně jako autor článku i my můžeme jen doufat, že se po jejím ukončení nejen Vladimír Coufal dostane zpět do bývalé formy.

Betano nabízí uživatelům i online kasino čítající víc jak 130 her. Ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 300 Kč tak dostanou noví uživatelé také 50 spinů ZDARMA

/**/