Mbappé řekl rázné NE! Hvězda Francie odmítla týmové focení během reprezentačního srazu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Kylian Mbappé se nezúčastní focení francouzského týmu, které je naplánováno na úterý v Clairefontaine, kde se tým tým aktuálně připravuje na zápasy Ligy národů proti Rakousku a Dánsku.

➡️VIDEO: Kuriózní vyloučení za 9 SEKUND! Takto Todibo seslal k zemi Ex-slávistu Simu a přepsal dějiny

První den reprezentačního srazu a první velký problém, který teď musí řešit francouzský fotbalový svaz. Hvězdný Kylian Mbappé se rozhodl nezúčastnit plánovaného focení s týmem z důvodu práv na jeho image (podrobnosti níže).
Útočník PSG společně s jeho zástupci požaduje už od března letošního roku po Francouzské fotbalové federaci, aby hráčům upravila smlouvy týkající se práv na jejich image. Kylianovým pomyslným trnem v patě jsou sponzoři nároďáku Uber Eats, KFC, Coca-Cola a další.

➡️Největší nabídka v dějinách fotbalu! Ronaldovi za přestup slibují miliardy, CR7 má stále šanci

Právě oni mají být součástí úterního focení. 23letý fotbalista je přesvědčen, že ani jeden ze sponzorů nemá právo využívat jeho obličeje v rámci vlastního marketingu. Mbappé má pocit, že fotky s jeho obličejem jsou používány častěji než fotky ostatních hráčů. To však není jediné, co mu vadí.
Frustruje ho také fakt, že by měl být s těmito značkami spojován. “Hráč si nepřeje, aby je image byla spojována s těmito partnery národního týmu. Nechce být spojován s jejich produkty, které podporují obezitu a negativně ovlivňují mladé fanoušky,” uvedl La Parisien. “Je důležité si říct, že Mbappému nejde o peníze. Všechen příjem plynoucí od sponzorů reprezentace přenechává hráč charitě,” dodává.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

/**/