Největší nabídka v dějinách fotbalu! Ronaldovi za přestup slibují miliardy, CR7 má stále šanci

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Cristiano Ronaldo měl přes léto velkou touhu sbalit si v Manchesteru kufry a vydat se vstříc nové výzvě. Vhodné působiště pro něj přitom představovaly skoro všechny kluby, které v aktuální sezoně na rozdíl od Rudých ďáblů spadají pod kolonku účastníků věhlasné Ligy mistrů. Ač se agent Jorge Mendes snažil sebevíce, nového zaměstnavatele Ronaldovi nevyjednal. Na stole se přitom objevila i kuriózní nabídka, která by z portugalské ikony udělala s přehledem nejlépe placeného fotbalistu v historii.

O budoucnosti značky CR7 se přes léto spekulovalo a napsalo mnohé, portugalský útočník však navzdory všem zprávám a pokusům svého agenta o vyjednání přestupu nakonec setrval v Manchesteru United.

Euromise odstartovala! Vsaď si na zápasy evropských pohárů a bez ohledu na výsledek dostaneš Sázku zdarma v hodnotě 50 % tvojí sázky


Přestože si v minulé sezoně nevedl vůbec špatně, když zaznamenal celkem 24 zásahů, se svým týmem se do Ligy mistrů kvalifikovat nedokázal. Rudý dres mu tak bude tentokrát zdobit odznáček pro účastníka Evropské ligy, do níž zavítá po dlouhých 20 letech.

Žádný jiný z klubů Premier League zájem o služby portugalského útočníka neměl, Jorge Mendes pak nepochodil ani u Marseille, Neapole či Atletica Madrid. Kdo po Ronaldovi ovšem zatoužil, je tým ze Saudské Arábie Al-Hilal, jehož vedení by fotbalovou legendu zasypalo zlatem.
Arabští šejkové poslali do Anglie astronomickou nabídku, v níž Ronaldovi nabízeli dvouletou smlouvu s platem čtyřikrát větším, než má sjednaným u Manchesteru United. Pokud by se 38letý Portugalec vzdal evropského fotbalu, mohl si v průběhu dvou let přijít na bláznivých 242 milionů eur (skoro 6 miliard korun).

➡️VIDEO: Obrovská smůla! Takto Schick s Hložkem nastřelili proti Atléticu tyčku během sekundy

Každý týden by mu tak na účet přistálo 2,3 milionu eur. Taková nabídka by z Ronalda učinila s přehledem nejlépe placeného fotbalistu vůbec. (vyjádření prezidenta saúdskoarabské fotbalové federace níže).
Cristiano ovšem nabídku odmítl s cílem zůstat ještě pár let na nejvyšší úrovni. Kdyby si však cokoliv rozmyslel již nyní, přestupové období v Saudské Arábii je stále otevřeno.

Prezident tamní fotbalové federace si je jistý, že Ronaldo neobdržel poslední nabídku od saúdskoarabských celků: „Bylo by nám ctí vidět v naší lize účinkovat hvězdu, jako je Cristiano Ronaldo. Jsem si jistý, že by se muselo jednat o drahou dohodu, ale naše kluby v posledních letech generují mnohem vyšší příjmy. Nebyl by první ani poslední hráč z Premier League, který by se sem přesunul,“ uvedl  Al-Misehal.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/