AKTUÁLNĚ: Přestupová bomba! Tohle je důvod, proč bude Milan Škriniar hlavním přestupovým cílem Liverpoolu

Změní Milan Škriniar přes zimu působiště? Slovenský reprezentant se objevil v hledáčku úřadujícího mistra Premier League.

Liverpool přišel před pár týdny o svoji hlavní defenzivní oporu, Virgila van Dijka, který se ošklivě zranil při střetu s brankářem Pickfordem (video zde). Důsledkem jejich kolize bylo poranění předního zkříženého vazu nizozemského obránce, která si vyžádala zákrok operačního sálu.

Nyní už má Van Dijk operaci úspěšně za sebou, teď ho však čeká rekonvalescence. Podle předpokladů by měl být mimo hru až do konce sezóny.
Kvůli jeho nedobrovolnému vyřazení musí však Jürgen Klopp řešit mezeru v defenzivní složce týmu. Podle ESPN by měl jeho místo zastoupit 25letý slovenský obránce Milan Škriniar, kdo bude hlavním přestupovým cílem německého kouče během zimního přestupového okna.

AKTUÁLNĚ: Budoucnost Neymara a Mbappého v PSG? Útočníci mají jasno, hvězdné duo se rozpadá

O talentovaného Škriniara měl během letního přestupového okna velký zájem také Tottenham. Vedení Interu Milán, v němž aktuálně Škriniar působí si ovšem za svého svěřence, který je zároveň slovenským reprezentantem, řeklo o 60 milionů euro, což bylo pro Kohouty neakceptovatelné. Ani následné dohody o snížení požadované ceny nedopadly a slovenský obránce tak stále hájí barvy italského celku. 

 

 

 

/**/