Zoufalé PSG! Za setrvání v klubu nabízí Mbappému tyto bizarní bonusy

Den, kdy Kylian Mbappé oznámí své stanovisko ohledně budoucího angažmá se pomalu, ale jistě blíží. Zatímco ve Španělsku nepochybují o jeho příchodu do Madridu, v PSG zas dělají vše pro to, aby z dohody s Bílým baletem vycouval.
Prodloužení smlouvy s PSG doposud neakceptoval, navíc to podle nejnovějších zpráv vypadá, že Kylian Mbappé půjde za svým snem a připojí se v létě k Realu Madrid.

➡️VIDEO: Řezníci z Rangers opět v akci! Takto Lundstram trefil do hlavy Rodea, trest nepřišel

Vedení Pařížanů u své hvězdy před pár týdny nepochodilo s nabídkou nejdražšího kontraktu všech dob, teď se navíc mělo uchýlit k poslednímu zoufalému pokusu, jak Kyliana přesvědčit o setrvání v Paříži.
“PSG nabídlo Mbappému, aby se stal “spoluvlastníkem projektu”, tedy aby se podílel na rozhodování sportovních aktivit klubu,” prohlásila známá madridská fotbalová stanice EL Chirinquito.

Na Sky Sports pak dodávají, že Pařížané Mbappému stále nabízejí 4 miliony liber měsíčně, což je dvojnásobek jeho aktuálního platu. Tím pádem by se stal nejlépe placeným fotbalistou světa. Navíc by za prodloužení smlouvy vyinkasoval vstupní bonus ve výši 100 milionů liber a nechali by mu 100 % výdělku za reklamní práva na jeho jméno a obličej.

Prezident Nasser Al-Khelaifi oznámil, že rozhodnutí přenechat Mbappému vliv nad sportovními operacemi klubu, by mu umožnilo vyjadřovat svůj názor nad výběrem trenérů a případných hráčských posil. Vypadá to však, že ani tato privilegia mladého útočníka k setrvání nepřesvědčí.

/**/